Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Koncové zesilovače AU/RA

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: Koncové zesilovače AU/RA

Tak mi přišly od sinclaira vytuněné koncové zesilovače. Po otevření balíku mi spadla brada poprvé. Úhledně,bezpečně zabalené a v sáčku staré součástky. Podruhé mi spadla brada ,když jsem se podíval na plošňáky. Vše profesionálně upravené a zapájené.Vzhledem k tomu že bez hudby nemohu existovat a zesilovače byly na vytunění ,měl jsem to zatím repro zapojeno na zesilovač denon pma-655r. Po přehození repro na upravené au/ry mi spadla brada potřetí. Neumím to tak popsat,ale ten denon hrál proti aurám tak nějak hodně ploše a nevýrazně. A to jsem za ten denon dal před třema rokama 12 000kč . Ty aury jsou tak o 2 třídy výše a když jsem k tomu zapojil ještě tube musical fidelity X-10-D , tak to nemělo chybu. Poslouchám a poslouchám a nemůžu se od toho odtrhnout,najednou nové zvuky ,které jsem před úpravou neslyšel. Leoši seš borec, moc děkuji.

Re: Koncové zesilovače AU/RA

Od Leoše nic jiného čekat ani nemůžeš! Jen opravdu špičkově provedenou práci!

Web

Re: Koncové zesilovače AU/RA

No moc ho nechvalte nebo zpychne, rozbije si nos v dílně o zářivku a už se s ním nedomluvíme. Dědku v sobotu je v Březolupech burza, pojedem?

Re: Koncové zesilovače AU/RA

Dalibore, co je to auru ? aby si ty nový zvuky nevymejšlela smile

Re: Koncové zesilovače AU/RA

Danhard, jsou to AU/RA Z2 koncáky a mám je zapojený biamping.

Re: Koncové zesilovače AU/RA

Tak Leoši, a teď šup na moje DPA220!!! Ať Ti tady konečně můžu napsat taky takovej chvalozpěv smile

Web

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Koncové zesilovače AU/RA

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£