Téma: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

Co si myslíte o těchto výhybkách, hlavně by mně zajímaly ta s ARV104-03/4 a ta s T2030.

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

Jsou nahovno.

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

Jakto?

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

no na blbu otazku blba odpoved...
tie vyhybky tam nie su len tak ze antonio nemal co robit tak zapol pc a program a cisla povytahoval z prdele.....
su to odskusane vyhybky... staci tak?

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

Nevim proč by to měla být blbá otázka. No až ty si mi nějak odpověděl.

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

ja myslim, ze tohle priznani bylo uprimny smile antonio je delal v dobe, kdy jeste nebyl tak osvicenej, takze nektery veci "zapomnel" zohlednit smile

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

Pochází zkrátka z doby, kdy náš, stále poněkud jednoduchý pohled na výhybky byl ještě podstatně jednodušší smile

(upravil check 2. 5. 2007 20:52)

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

No řekněte to na rovinu, chybí kompenzace baffle stepu, úvaha předozadní pozice a pozice měničů vůbec. No stejně si myslim, že Antonio odvedl dobrou práci, všechna čest.
Jak by měla vypadat taková echt výhybka? smile Měniče odměřené  v ozvučnici správným způsobem. Nějaká ta kompenzace impedance, nějaká ta kompenzace hrbíků charky, znova odměřeno, nová vyhybka, odladění součástek, znova odměřeno, znovu doladění součástek, finální měření i ve stereu a místnosti?

Web

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

Vše řečeno, někdy se na to ale vrhnu, škoda jen, že v práci nemám Excel, tam je času dost, doma se mě k tomu moc nechce.

(upravil check 2. 5. 2007 22:27)

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

Nemá Google teďka nějakej svůj online paskvil?

edit: Nezkoušel sem. Jinak ultimátni možností je vzdálená plocha alá TightVNC.

Web

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

Myslíš, že přes ten by šla otevřít tato nádhera?

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

nechcem zbytočne zakladať nový theard a tak by som poprosil či by mi niekto v skratke neobjasnil čo je to ten bafflestep smile idem totižto upgradovať výhybku do 2x188/05 + 104 a chcel by som to už poriadne smile

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

pokud mas dva basaky, tak zachovej klid, ono se to castecne popere samo

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

to slovko "částečne" ma moc neupokojuje smile takže ako to je ?

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

Krátká svižná
Před návrhem výhybky se měniče změří ve finální ozvučnici? tzn. to v čem to budu chtít mít, tam to změřím ?
připadá mi to logické, ale radši se zeptám

Re: Antoniovy výhybky s 188-03/4(8)

xman: Naprosto přesně.