Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Reproduktory » High End TVM

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 26]

Téma: High End TVM

Tak tohle vyrábí jeden chlápek v Istambulu jako high end na zakázku. Pochybuji, že jeho zákazníci tuší cenu měničů.
http://img03.picoodle.com/img/img03/4/4/16/t_speakm_64242f6.jpg

Re: High End TVM

To je aspoň business. smile Máš i ceníky?

Web

Re: High End TVM

Dva kaloťáky vedle sebe, to se dneska nevidí často..  smile

Re: High End TVM

Fraška... pokud to prodává za cenu high-endu a dotyčný zákazník si tu bednu otevře, musí mu to přece hned docvaknout, omlátit o hlavu... Ty dvě vešky z toho dělají "bedny za milión".

Re: High End TVM

Zas tak rychle mu to docvaknout nemusí. řekl bych, že takový bedny si koupí člověk kterej audiotechnice rozumí minimálně a nemá k otevření boxu žádnej důvod.

Web

Re: High End TVM

Ale samotná bedňa vyzerá pekne... len tých basáčikov tam je jak nasraté... a tie dve výšky...

Re: High End TVM

v HIGH ENDU nejde jen o zvuk,ale aby to i mimořádně vypadalo a to docela sedí.Ta cena by mě zajímala.

Re: High End TVM

Cenu neuvádí...zakázková výroba pouze na přání.

Re: High End TVM

Třeba je to na zakázku i osazováno.

Re: High End TVM

no , zeby to malo nejaky extra Hi-end dizajn, to nemozem povedat, mna tieto bedne vobec nicim neoslovili. a aj keby som sa troska do tychto veci nevyznal, tak ako laik by som si ich nikdy nekupil, nepacia sa mi vobec

Re: High End TVM

No připadá mi to dělané amatérem,který chce zaujat zvláštním tvarem ozvučnice,ale na zvuk to asi nepřilepší,spíš si na high end hraje,ale já mám docela rád zvláštní ozvučnice třeba jako nautilus:)

Re: High End TVM

Hlavně mi připadá, že ani nemá zapuštěný měniče, což vzhledem k tomu za co to vydává žádná sláva. Pokud se pletu tak se omlouvám, ale z fotky mi to tak přijde.

Re: High End TVM

Co z toho děláte? Nějakej "trouba" si chce napakovat a možná nějakýho jó troubu fakt potkal a za mega mu to prodal.

Re: High End TVM

Jo já to taky vidím,že to nemá zapuštění,jen jsem si nebyl jistý,a navíc je to tak jednoduché:)

(upravil little 18. 4. 2008 17:59)

Re: High End TVM

Vzhledem k počtu použitých měničů pro jednotlivá pásma je jasné, že mu pojem "citlivost" není cizí.

Re: High End TVM

Nebyl bych si těmi TVMky tak jistý. Podívejte se, jak vysoké jsou okraje košů. To (ne-)zapuštění výšek také není na 100%. Ale uspořádání kaloťáků stojí za to. Leda, že by dělil aktivně s extrémní strmostí.. Jenže na to je tam málo kabelů. big_smile
http://7tech.czweb.org/public/TVM.jpg

Re: High End TVM

I ta guma toho závěsu je taková šedší, světlejší, taky si nejsem jistý.

Re: High End TVM

Tak to je hnus , mě se to vůbec nelíbí. Je to jako ponorka ,ale utopená.

Re: High End TVM

JE TO ŠAŠKÁRNA. Nějakej chlap co dělá rakve pro zesnulé si řekl, že by mohl dělat rerosoustavy na zakázku a ani nemá repra zapuštěné. Zajímalo by mě jak řešil jednotlivé pásma:)

Re: High End TVM

A me by zajimalo, jak little bude zvysovat citlivost vysek zdvojenim vyskacu. smile

Příspěvky [1 až 20 z 26]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Reproduktory » High End TVM

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£