Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit, jak zapnout fci RDS u tuneru Pioneer F-502 RDS. Uživatelský manuál nemám - jen servisní a nemůžu na to přijít. Signál mám dobrý, na jiném tuneru na stejném místě RDS funguje bezproblémů. Není tady někdo, kdo vlastní stejný tuner, že by poradil....

Pro názornost - jedná se o tento stroj http://cgi.ebay.de/Pioneer-F-502-RDS-El … p1638.m124

Budu rád za každou radu.

Děkuji a jsem s pozdravem J.

Re: Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

Opravdu nikdo tento tuner nevlastníte? To se mi nechce věřit...

(upravil dokken 31. 3. 2008 3:46)

Re: Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

juri
Budeš si ho muset za 15 US koláčů koupit,nebo ti poradím,napiš mejl na customer support pioneeru,třeba ti ho pošlou.Ještě se zeptej na diy.com nebo audiokarmě.Ale podle mě je funkce v hajzlu,protože název se ti musí automaticky vypsat,pokud nemáš navolenej jinej režim displeje.Předpokládám ovšem,že jsi vzal tuner do teplejch a vyzkoušel ho i mimo místo tvýho bydliště,protože :"na jiném tuneru na stejném místě RDS funguje bezproblémů",je (IMHO) přesně opak,toho cos měl vyzkoušet.

(upravil Juri 31. 3. 2008 10:46)

Re: Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

dokken

No s tím koupením toho uživ. manuálu je problém nikde jsem ho totiž nenašel, všude je jen servisní a ten už jsem zakoupil. V jakénkoliv režimu RDS ať je už to  RT/PS/PTY se mi při zapnutí tohoto příslušného režimu objeví hláška NO DATA - tak vyzkouším mimo bydliště a uvidíme. No a na Pioneer jsem už napsal, tak snad něco pošlou. Díky, J.

(upravil Juri 31. 3. 2008 17:36)

Re: Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

Tak jsem dnes odvezl tuner do servisu, uvidíme čím to bude....

Re: Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

Takže diagnostika v servisu proběhla - výsledek nefunkční řídící jednotka RDS sad Nutná výměna.

Re: Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

Prď na RDS,doma je to k ničemu.

Re: Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

To bude drahy spas.

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » Tuner Pioneer F-502RDS - nefunkční RDS

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£