Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Ostatní technika » Aký multimedálny prehrávač??

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 28 z 28]

Re: Aký multimedálny prehrávač??

Dokken:
Tak jsem se koukal na web a forum Emgeton a opravdu distribuují Cowon/iAudio oni. Takže pokud jsou jedinými distributory u nás, tak asi stejně není šance uspět třeba s reklamací. A pokud někdo uvažuje o výrobku z distribuce Emgeton, ještě jednou doporučuji si přečíst fórum, krom uřitečných rad a nových FW jsou tam popsány i problémy s jednotlivými typy.

Re: Aký multimedálny prehrávač??

Na obhajobu servisu zas musím uvýst,že při upgrade firmwaru vlastní blbostí jsem player totálně umrtvil.Servisák emgetonu (co jinak běžně radí na fóru) mi poslal "čistící" utilitu,která zbytky firmwaru vyčistila.Potom tento speciální a ryze servisní softík byl přímo techniky dán k užíváni veřejnosti.Kdybych měl jinou značku,už bych solil za oživení mrtvoly v servise nemalej peníz.
Dlouho jsem si tenkrát svou mp3 vybíral.Když si projedete testy,megatesty,recenze,tabulky,kde se účastní cowon,tak zpravidla obsazuje vrchní,ne-li přední místa.Lze to snadno dohledat.

Re: Aký multimedálny prehrávač??

Mam rovnaku skusenost ako vela dalsich, prehravac od Emgetonu sice skvely(Meizu X2, uz je to davnejsie), ale po jednoznacnej mechanickej poruche(mrzol, stacilo donho trosku buchnut ...) ho opravili, ale reklamaciu mi neuznali ako pokazeny firmware (tj musel som platit 200).Takze vyrobky sice fajn, ale Emgeton nikdy viac ...

Re: Aký multimedálny prehrávač??

Srandovní je, že Emgeton byla do roku 1991 ryze česká značka profi i komerčních mgf pásků, CC kazet, videokazet a příslušenství z Filmových laboratoří Zlín-Kudlov.
Kvalita do roku cca 1985 silně kolísavá až mizerná, poté začali na cívky a do kazet plnit pásy Agfa a to už se zvukově dalo, až na vždy mizernou mechaniku CC kazet. Krátce po revoluci tuhle výrobu zabalili a jak vidno, známou českou značku koupili žlutí šmejdi a takhle to vypadá, je to myslím ještě horší než u původní výroby. Mám v dílně kdesi v krabici asi pět zcela mrtvých mp3 playerů, co odmítli vyreklamovat i opravit.
Mladá má TEAC tuším MP311 nebo tak nějak, už na něj i několikrát šlápla, spadl do vany, v jednom kuse s ním mlátí po baťohu, po kapsách a všude možně a ne a ne se posrat... smile

Web

Re: Aký multimedálny prehrávač??

nuž, ja mám podobne odolné skúsenosti s dákou mp4 canyon, okrem dojebabuškaného zapínaceho prepínača, ktorý dorži pokope len lepič páska to zažíva podobné strasti ako ten Zuzkin smile

Web

Re: Aký multimedálny prehrávač??

Se značkou Emgeton mám rovněž špatné zkušenosti. Vícekrát bych si od nich mptrojku nekoupil. Dnes mám Creative MuVo a jsem naprosto spokojen. Pokud bych si měl kupovat mp4ku tak bych nejspíš zvolil tento http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45043 .

Re: Aký multimedálny prehrávač??

Dokken:
Ano, oni jsou poměrně vstřícní v radách, i když se divím, že ti ten SW poslali. Ale otázkou je, jesti bys vůbec musel takový SW použít a nebo přehrávat FW, kdyby sis koupil přehrávač jiné značky. Já jsem zatím s Emgeton Minimax spokojenej, mám poslední FW, takže šlape, ale bojím se toho dne, kdy něco odejde. A k tomu Teacu, co o něm psal Sinclair: Tenhle Teac má matka a opravdu nesmrtelnej, sice žádná špíčka, ale za ty prachy to hraje a nerozpadá se to, což se nedá říct třeba o Xtream. Prodalo se jich přeze mě asi 5 a z toho 3 reklamace. Ještě že je CZC opravdu vstřícnej při vyřizování reklamací.

Re: Aký multimedálny prehrávač??

Otázka stojí zcela jinak.Když pohnojíš flashování u jakýhokoli mp3 playeru nebo i DVDmechaniky si namydlenej,pokud nemáš tenhle nástroj,to platí obecně.Neměním mp3 jako ponožky,U3 používám denně,nejsem sice dobytek co se s tím koupe nebo mlátí o zem,ale že bych na něj šahal v rukavičkách se taky říct nedá.Šel jsem z valný většiny po kvalitě zvuku(flac) a pročet tuny recenzí a rozhodl jsem se prostě takto.Snad to někomu pomůže ve výběru.

Příspěvky [21 až 28 z 28]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Ostatní technika » Aký multimedálny prehrávač??

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£