Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Levný ozvučení Felicie

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Levný ozvučení Felicie

Kámoš si nedávno koupil Feldu a zjistil, že mu tam minulej majitel nenechal ani repráky ve dveřích...
Rádio má SENCOR SCD 5805MR. Rád by se s těma reprákama vešel do tisícovky. Časem by chtěl dát ještě něco do plata a suba.
Nevíte, co tam bylo originálně?
Koukal sem tak po ARX-130-46/4, Seleniu 5TR4A, ARX-130-21/4...
Co byste mu doporučili? Kdyžtak i nějakej předběžnej návrh na ty do plata. Do subu se mi doufám povede ho ukecat na nějakýho 12" profíka, nejlíp BC 12PS100, ale nevim, jak se mu bude líbit cena/teda vim big_smile
Díky za každej návrh

Re: Levný ozvučení Felicie

Loogan: podívej se. pokud má v plánu stavět nějaký social audio, tak je uplně jedno co to bude páč se k tomu nedaj sehnat parametry.
Takže v takovejch cenách je doporučení COKOLI

záleží co tvůj kamarád rád. pokud má rád přebytek basů tak by na krmení "satelitů" rádio stačilo, jinak ani omylem. zdá se mi ale zvrácený za sub se zesilovačem dávat 7-8000 když ani nemá trošku rozumný repráky nebo rádio. To by ten sub vysloveně musel chtít kvůli tomu zvuku, ale stejný SPL dosáhne s jinejma reprákama za dost míň peněz. nechte si to oba kluci pořádně projít hlavou. máte jí dost horkou.

Re: Levný ozvučení Felicie

Psal sem, že to bude dělat postupně. Auto koupil asi před tejdnem, tak hold nemá hned dvacítku na kompletní zvuk. Rádio sehnal nějak od strejdy. Teď tam nemá nic, tak chce aspoň něco do těch předních dveří. Až našetří, koupí nějakej 4kanál, repráky dozadu a vybere sub.
Mimochodem, s čim si začínal v autě ty a co máš teď??

(upravil Crashpc 28. 2. 2008 1:27)

Re: Levný ozvučení Felicie

začínal jsem veeelmi podobně. koupil jsem felunku a začal jsem. Rádio Pioneer DEH P40MP, zadní repráky do plata, kabeláž a později subík s Eminencí Delta12lf poháněnej Mac audiem Z2100. nedávno jsem deltu vyměnil za BC 12TBX100. umí zahrát příjemně, ale taky pořádně naložit, ale to je u repráku za 5000 už očekávaný. na osobní potřebu mi v klídku stačí samotnej zesík v rádijku + subík, a když ho položim někde na hřišti vedle auta tak je potřeba výkonu trošku víc smile ale ne zas tak moc, aby to nevysálo baterku za 10 minut smile

má ten sencor aspoň výstup na subwoofer zvlášť a nějaký dělení kmitočtů pro satelity a subík?

(upravil Loogan 28. 2. 2008 16:41)

Re: Levný ozvučení Felicie

Co to rádio umí, to nevim, dneska mi to řek, ale samostatnej výstup na sub tam je. Koukal sem, že tam k tomu rádiu má přivedený jenom napájení a to ještě nějak divně.
Co mu mám teda doporučit, to Selenium 5TR4A nebo ARX-130-46/4? Je to skoro zadarmo, teď mu to chvíli stačí a až to bude měnit, tak to nebude tak bolet.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Levný ozvučení Felicie

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£