Re: Odrusenie TDA1562Q

hm, počítal som na 3,5qmm, tma to vyjde niečo vyše 2,1mm, ale ani odpovedajúcich 6,67mm pre 35qmm nie je 3cm

Web

(upravil grawp 30. 1. 2008 20:53)

Re: Odrusenie TDA1562Q

co je to jaka hodnota to qmm... neviem nestretol som sa este s tym... tak potom sorry za moju nevedomost

Web

Re: Odrusenie TDA1562Q

milimeter stvorcovy smile)))

Web

(upravil luta 31. 1. 2008 23:04)

Re: Odrusenie TDA1562Q

ten jeden konec s tda 1562Q kdyz poradne zachrchle tak odebere zhruba 4A ze zdroje kdyz moc. z mejch mereni dokonce vyslo ze ten konec da jen 30W/4ohm pri 60Hz sinus.  ale to bude dosti zavisle na kvalite tech kondenzatoru a druhu signalu

Web

Re: Odrusenie TDA1562Q

Co blázníte s těmi průřezy kabelů? Běžně se počítá proudová zatížitelnost mědi minimálně 4A/mm2.

Re: Odrusenie TDA1562Q

DJ, ty mas jisteny kabel kostry v aute?

Re: Odrusenie TDA1562Q

Michal: smile, uz ano smile

Web

Re: Odrusenie TDA1562Q

A prosimte proc?

Zkusenejsi poucte mne, ale ja byl na tom, ze kostru jaksi jistit netreba a hlavne to je jaksi proti pravidlum. Pojistka na kabelu u baterky je jisteni kabelu proti zkratu s kostrou. Proti cemu jako jistis kostrici kabel?

(pokud se to resi nekde vys v tomhlethreadu tak se omlouvam, nesleduju ho)

Re: Odrusenie TDA1562Q

smile, najskor to mam pre srandu kralikov, nic take sa neriesi vyssie a asi ani nikde na svete, a ani to neries... mam ju tam zbytocne... ale mam aj na (+) kabli... wink, ked ta to az tak zerie, tak ju kludne dam prec smile...

Web

Re: Odrusenie TDA1562Q

Dj Way : K tým odrušovačom : Autorádio by malo v sebe mať zabudovaný dosť kvalitný odrušovač (záleží od kvality rádia cool ). Stačí dať dole vrchný kryt a overiť to. Ďalšie odrušovače k rádiu sú zbytočnosť. Odrušovač (obvykle iba cievka+kondik) sa montuje aj do všetkých zosíkov, čiže účinok to isto má.
Schéma k tvojmu TDA1562Q by mohla sedieť s touto http://chrudim.cz/tuning/interier/in_zesilovac.html
a touto http://www.xolab.net (v sekcii audio).
Základné pravidlá a skúsenosti tu sú napísané, ostáva ti iba experimentovať smile
Ak chceš, ozvi sa mi na ICQ (mám ho v profile) - Sobrance niesú ďaleko od Michaloviec wink

Re: Odrusenie TDA1562Q

to rezystor: Diky za ochotu, ale nebudem ta otravovat, ja sa s tym rad potrapim sam... smile Tusim, ze viem, kde su Michalovce, uz som tam asi niekedy bol. big_smile Schemu mam, ale to snad uz nie je podstatne... Fakt diky...

Web

Re: Odrusenie TDA1562Q

btw jestli mas na vykonove zemi pojistku a ona ti prdne a neprdne ti pojistka na vodici k + tak ti proud potece signalovou zemi (pokud tam signalovou zem mas),  vsecko potece napr. do radia a v radiu ti to na tistaku usmazi ty tenkyy spoje

Web

(upravil Dj Way 2. 2. 2008 20:27)

Re: Odrusenie TDA1562Q

diky za radu, tak ju dam prec... a skusim este prerusit zem medzi signalovou a vykonovou zemou, ze co to spravi teraz...
btw. teraz aj tak nemam v aute ten zosik a ani ho skoro mat nebudem... takze mi nic neprdne wink

Web

Re: Odrusenie TDA1562Q

a skusal si tam dat nejaky original autovy zosik nietaky vyrobeny ? ze ako sa bude spravat ten ?

Web

Re: Odrusenie TDA1562Q

grawp: precti si prvni prispevek wink

Web

(upravil Dj Way 3. 2. 2008 21:08)

Re: Odrusenie TDA1562Q

diky luta, uz mi pomaly dochadzaju nervy z toho, ze niekto (teraz je to konkretne opat grawp) necita prispevky... hlavna vec, ze prispievaju... wink viem, ze toto je uz tretia stranka, a ze je tu uz dost prispevkov, ale minimalne v dvoch som spomenul, ze som skusal aj originalny autozosik... smile a toto je uz asi treti wink

Web

Re: Odrusenie TDA1562Q

dobre a uz ti to fičí ? poskúšal si ?

Web

Re: Odrusenie TDA1562Q

prerusit to znova medzi zemami som to este neskusal... ale uz to fici aj tak v pohode... nemam teraz cas ani chut to robit, teraz pracujem na vizualnej stranke zosilnovaca smile

Web