Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » prosim pomozte

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: prosim pomozte

Kdyz si chci doma vytvorit vyhybku, tak mam tam nechat nejake takove presahy, aby se ty repra kryly? napr.: Basy 30-600hz, stredy 500hz-5000hz, vysky 4000hz-18000hz. Nebude to delat paseku? Dekuji

Re: prosim pomozte

Člověče, jakým způsobem tu výhybku navrhuješ?

Re: prosim pomozte

to zalezi od repro ake pouzijes.... kazde si na seba inak sadne fazovo a frekvencne

Re: prosim pomozte

na návrh mám takový program, nebo spíš měl jsem, kde sis prostě napsal frekvenci a on ti ukazal bud vrchni kmitocet, nebo spodni kmitocet. Proste jsem to tak nak navrhl, ale chtel bych ty repra naplno vyuzit, tak ze bych vlastne jakoby na kazde repro mel vlastni vyhybku. ted me jen zajimalo, jestli to nebude v te bedne delat problemy, aby ten zvuk za neco stal. aby se to tam nak nebilo, nebo tak neco.

(upravil opamp 29. 1. 2008 18:26)

Re: prosim pomozte

To nebude postup, který vede k dobře hrající bedně.

Ten program zcela jistě neuvažuje skutečnou impedanci repráků (která je mj. kmitočtově závislá) ani nerovnoměrnost jejich charakteristiky a prostě počítá jakoby byla výhybka zatížená činným odporem.

Je to bohužel naprosto špatně.

Web

Re: prosim pomozte

Najdi si tady na Smetišti téma "lekce lspCADu 5,25". Je to pravděpodobně nejjednodušší software, kterým lze dojít ke slušnému výsledku.

Re: prosim pomozte

Jestli vymejšlíš výhybku na tu šílenou kombinaci co jsi psal v profi, tak se na v***r. Postav nějaký odladěný 2pásmo. To co vymejšlíš bude šílenej bástl...

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » prosim pomozte

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£