Téma: sub poradne odspodu

chtel bych poradit od nekoho kdo do tadytech veci vidi, hledam na netu nejakej basák. Chtel bych aby hral poradne odspodu ale nevim jakej, zkousel jsem neco nasimulovat ve winisd ale vsechno vychazi na velky objemy, nechci zase aby to byla nejaka satni skrin dal bych do repra tak do 4tisic, posloucham vetsinou hip hop, jungle, drumce a tak, proste hodne basů,

Re: sub poradne odspodu

Zkoušel jsi Eminence Lab12? Je trošku dražší, ale zahraje opravdu odspodu.

Re: sub poradne odspodu

Co je pro tebe maximální objem, jak moc od spodu chces jít a kolik dB to ma dat pri plny Xmax?

Web

(upravil dj-bobr 19. 1. 2008 18:00)

Re: sub poradne odspodu

Hip hop, jungle, dnb.. tyhle žánry stejně nejdou pod 50Hz, spíš bych se porozhlédl po něčem, co zahraje rázně a tvrdě mezi 50 (spíš 60) a 100Hz. Nenavádím nutně na profíky, ale taky možnost smile i když ty by rády měly větší objem...

Web

(upravil Crashpc 19. 1. 2008 18:15)

Re: sub poradne odspodu

dj bobr: můžu tě ujistit že mam v pc běžně DNB co jde pod 40Hz. asi 1/3 dnb co poslouchám.

(upravil drimacoustic 19. 1. 2008 18:44)

Re: sub poradne odspodu

bobre hiphop možno nie ale dnb iste zabrúsi aj k 35Hz...
aby som nebol OT, kúpou LAB12 určite nič nepokazíš.

(upravil chyna.cz 19. 1. 2008 18:50)

Re: sub poradne odspodu

a když si pospíšíš tak jí můžeš vzít jako já od michala z USA kolem půlky února.
já jen doufám že seženu do tý doby prachy na ní...
vyjde na nějakých cca 4500Kč  s dopravou

Web

Re: sub poradne odspodu

chtel bych aby to slo az k 30 hz lepsi jeste pod, 25 hz ..... na lab 12 jsem koukal to je slusne uz jsem ji zkousel simulovat .... nemate nekdo uz tenhle reprak doma ? jak to hraje v jakym objemu abych nevymyslel nejakou blbost .... na spl tolik nezalezi stejne nemuzu doma delat nejkou spl party ..... jde spis o kvalitu

Re: sub poradne odspodu

Jo, jednoho myslím šťaslivce s tímto fešáckým hybridem máme. Je to tuším "mirulu" a co si takhle pamatuju, chrochtá si blahem. Je to řádnej basák a zabere ti odspodu tak, až ti huba bude padat. Chce to ale dobře dimenzovanej a silnej koncák, pak by se o tom dalo říct, že je to takové  "konečné řešení basové otázky" smile.

Re: sub poradne odspodu

budu další smile se těším jako prase. jenže já to budu mít do auta. Mirui to má myslím v cca 70-80 litrech a br10cm na hodně. laděný na cca 30Hz pokud se nepletu.

Web

Re: sub poradne odspodu

v autě to do basreflexu snad ani neni možný. v malý bedně to vychází na 60-80 čísel smile

Re: sub poradne odspodu

2 Chyna, mam to 83 litrů laděno na 24Hz, je to peklo. Antoniovi jsem dával už hotovej projekt asi před deseti dny, tak čekám až to tu vyvěsí, pak se můžete juknout.

Web

Re: sub poradne odspodu

Hlavně ten mirulův sub teď nerozvádějte, nebo nebudete mít o čem mluvit v hlavním threadu.