Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Repro PA

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [19]

Téma: Repro PA

http://www.profirepra.cz/mereni.php?s=45 - CO SI O TOMTO MYSLITE?

Re: Repro PA

že to je odladěný a co se týče vyhybky tak se na to můžeš spolehnout. jestli nemáš víc aby sis koupil lepší kombinaci měničů tak do toho di. ale bude to chctít suba

Web

(upravil BlackRider 29. 12. 2007 12:51)

Re: Repro PA

Dost slušný, jen to nebude skoro vůbec basovat. Takže přidávání korekcí na zesu atd. Na doma docela blbý, takhle ti zahrajou i 10-ti litrový monitorky a ještě k tomu půjdou mírně níž.

Web

Re: Repro PA

Ok, dosavadni bedny jsem mel nejake kombinace TVM a Hadex, coz povazuju za srot. Takze kdyz postavim toto tak bych mel nejaky rozdil pocitit a kvalitu ne? Chci uz jit o nejaky ten krok dopredu, takze jsem se dival po tomto.. Jeste me zaujal EM 151 kit z prodancu.. ale ten by vysel draz.. a potrebuju to jen na hrani doma popripade obcas venku na terase.. Takze ta EM 151 by mozna byla zbytecna ne?

(upravil chyna.cz 29. 12. 2007 13:23)

Re: Repro PA

když použiješ LF verzi tak by to i šlo smile ale jak sem sám poznal tak to chce fakt dobrej zes aby to nějak hrálo. pokud budeš mít nějakej slaboučkej nebo šitku tak to bude chtít i ten zesík...
ještě bednu navrhnout,kdyžtak BR ale radši bych použil štěrbinu. roury už nechci ani vidět.
+subsonic

Web

Re: Repro PA

A na to, že to nebude basovat jste přišli jak ? Kolik těch beden z vás kdo slyšel ?
A proč probaha štěrbinu ? Nějaká erotická inspirace ? lol

Web

Re: Repro PA

Na ven dobrý, přihodíš k tomu nějáký SW a spokojeně se hraje.

Tak jako nějáký basy z toho polezou... Přes něco vzdáleně podobnýho tu teď hraju a bez ekvilizace to fakt basuje dost slabě.

Web

Re: Repro PA

Já jsem slyšel ten reprák v dost velké bedně, vedle toho byla ta stejná s upraveným ARN8604. V místnosti, ne moc velké - klubovna, blbě zatlumeno - ty basy z TVM šly spodnější, "plíživější", ale místnost duněla s oběma repry podobně, navíc bylo třeba teda výrazně tomu TVM přidat na výkonu a tomu COD přidat contourem trochu na spodcích. Ovšem venku se situace změnila, bylo třeba být slyšet po celé tribuně a zesák s TVM nestači, s COD s přehledem.

Web

Re: Repro PA

štěrbyna se mi na PA líbí víc, je levná smile

Web

Re: Repro PA

A blbě se upravuje, má velké přídavné ztráty atd.

Web

Re: Repro PA

Sendy: jaký přídavný ztráty konkrétně?

Re: Repro PA

Zavádí se někdy korekce plochy, čím víc se to vzdaluje od kruhu. Prostě vzduch drhne o boky smile, což ale může být někdy i výhoda, kdosi tvrdil, že některé konstrukce toho využívají, ony se asi mění vlastnosti s výkonem.

Web

(upravil hot.shot 30. 12. 2007 0:23)

Re: Repro PA

Zajímavé ale stejně 99% PA subů má štěrbinové br kde je zas výhoda velké plochy a taky je takový br mnohem pevnější což je taky důležitý... no všechno má nějaký mouchy... Já osobně jsem pro pořádnou štěrbinu.

Re: Repro PA

Dovoluju si tvrdit, že v PA subech se štěrbiny nepoužívaj ani tak pro nějaké zvukově lepsí vlastnosti, jako spíš jednodušší výrobu a vyztužení ozvučnice.
Na druhou stranu Sendy imho štěrbinu zbytečně haní. Velký Bobo píše o kritickém 3cm minimálním rozměru BR. Jinak s tím třením máš samozřejmě pravdu, ale je tu zase aerodynamická výhoda ve větším obvodu.
Vůbec je vhodné se přečíst příspěvky VB na slovaknetu, v tomto případě ohledně BR.
Já budu dělat čtverec, možná čtvercovitý obdélník, hlavně proto, že si můžu udělat pořádné zaoblení.

Web

(upravil hot.shot 30. 12. 2007 2:50)

Re: Repro PA

Tak zpevnění samozřejmě taky, ale vem si když máš subbass s příkonem nějakých 800-1000W, plocha jak prase, x-max kolem 8mm a i z těch poměrně velkých štěrbin to pěkně fouká, takže tam to považuji za nutnost.

A abych jen neOTéčkoval  Jestli nemáš prachy na lepší sestavu tak tohle je ok, COD na basech zahraje docela slušně. Výhybku k tomu máš perfektně odladěnou, jen nezkurvit bednu a pohoda.

Re: Repro PA

Jak to tady čtu,tak radíte  mu návrhy spíš jako by na té terase měl hrát pořád nebo dělat párty pro celé okolí.Jen pro zajímavost,jaký máš na to rozpočet?

Re: Repro PA

NO koukam ze fakt radilci jak byk, clovek se zepta na neco a resi se uplne neco jineho, rozpocet cca 5tis/ks

Re: Repro PA

Kolik jsi zaplatil za poradenství ? Jestli bys náhodou tuhle službu neměl reklamovat a vymáhat část zaplacené částky nazpět.

Web

Re: Repro PA

Za ty peníze těžko seženeš něco lepšího, takže bych neváhal.......

Web

Příspěvky [19]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Repro PA

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£