(upravil Glatz 10. 6. 2007 11:13)

Re: rušení klidu

U nás doma to bylo trochu jinak. Soused je ale fakt magor. Je mladší než já a dělá teď machra protože mu rodiče přenechali byt 3+1 a odstěhovali se kdesik do řiti. No tak ten magor soused normálně měl doma kalbu (to má ještě furt snad každej druhej den smile ) a z nějakého důvodu se rozhodl že zamachruje trochu víc než na co má. Ohulil teda zhruba ve tři ráno svoji domácí aparaturu která se skládala snad z nějakých ťamanských šitů, nicméně mu to basovalo dost. Já jsem teda asi nejtolerantnější člověk na téhle planetě ale tohle přišlo i mi dost. Asi proto, že jsem měl ty jeho bednošroty hned u ucha za zdí. Takhle si ve svém bytě řádil asi hodinu a půl a nikdo na něho nevyletěl. Pak ráno, nebo teda dopoledne když se ráčil probudit zapnul znova ty jeho šamponské sračky z ťamaského sračkoidu. Měl to teda potišeji, ale lidi co byli v noci zhnilí takhle přes den lokalizovali odkud to jde a šli po něm. Přišel domovník který je trochu pruďas a začaly se dít věci. Začalo to slušně, aby to už teda teď stlumil že když nenechal sousedy vyspat přes noc tak že y to chtěli dospat teď, ale kamarádi milého chuja souseda asi nepochopili situaci a chtěli se ho zastat. Jenom o vlásek nedošlo na pěsti. Jenom takové to domácí žduchání smile a sprosté výrazy, ale nahnalo mi to adrenalin i tak a říkal sem si že teda ty benga asi zavolám ať se nezačne ještě střílet smile bo Ostrava je ragyon razovyty. smile

Web

Re: rušení klidu

usmrtit takový individua

(upravil Mathes 10. 6. 2007 12:52)

Re: rušení klidu

To seš teda dobrej, Glatzi. Já mít vedle sebe takovýho vola, tak ho moje cholerická povaha bude po půl hodině hraní stát přední zuby... To ten můj soused byl asi 40-ti letý rozvedený pán, který vlastnil autobazar a co chvíli jezdil před panelák na trávník s nějakou velkou obludou... No a sousedi se báli mu cokoliv říct i když klidně i ve 2 v noci přibouchával dveře s razancí zemětřesení 4. stupně (na stěně, za kterou byly jeho vstupní dveře mi prostě nemohl viset jakýkoli obraz), neuklízel chodbu, házel vajgly na balkóny, na trávník a tak. To když přítelkyně neuváženě odhodila vajgl na trávník (osobně to nemám rád, ale lidi to holt dělají), hned druhý den odpoledne jsme měli na dveřích přilepenou cedulku, že si nájamníci nepřejí, abysme okolo spořádaného domu dělali nepořádek, jinak že se to bude rešit přez družstvo, nebo co... A od tý doby, kdykoliv byly okolo vchodu vajgly, bylo to na nás...

Re: rušení klidu

To jsou ale ku.vy dneska ty lidi...ještě, že bydlím v baráku.

Re: rušení klidu

Kdysi jsme se starším  bratrancem narazili na téma venkovní techno párty. On povídal, že je to naprosto OK a policajti jsou ču...., když chudáky technaře vyhánějí, každý ať se baví jak chce, vždyť je to jen hudba a mladý lidi se chtějí bavit. Já jsem oponoval, že pokud ráno ve čtyři vstáváš, abys byl na šestou ve fabrice, máš doma malý dítě, který díky kraválu nemůže spát a ty díky němu taky ne, nebo prostě se chceš jen vyspat, rozhodně nechceš týden poslouchat tuch tuch tuch jdoucí z nedaleký louky. "Ne, vždyť se ty lidi jen baví, tak co je komu do toho...", zněla odpověď. Podle mě je tohle názor na pár facek... Co vaše názory na out door techno párty?

Re: rušení klidu

Mathes: Já nevím, podle mě se na té jedné louce objeví maximálně 1x za rok. Jednou se nevyspat, to není zas tak strašné... Je to samozřejmě nepříjemné, ale nijak extrémně.
Mnohem horší situaci má ten, kdo bydlí vedle placu, kde se pořádají fesťáky, to je podle mě daleko horší než nějaká teknoakce, která se na tom místě uskuteční jednou a ještě k tomu na poli daleko od dědiny... Tady to máš pořád a ještě většinou blízko obce, aby bylo jak tam natahat elektriku a spol,že...

Re: rušení klidu

Kupte si špunty do uší smile

Re: rušení klidu

Out door technopárty není problém, a už vůbec není problém sehnat nějaký kus pole který je opravdu pár km od civilizace, kde to duch, duch není téměř vůbec slyšitelné. pokud jsou blízko nějaký obce a obyvatele to štve, a trvá to dýl jak jeden den, tak si myslím že je to nedobrý.

Re: rušení klidu

Však když se budou pořádat techno párty v odlehlým kameným lomu lol a nikdo tím nebude obtěžovaný, tak prosím. Ale vadí mi, když se tím ruší normální pracující lidi. Ono když je to jednu noc, dá se to vydržet (viz. Pivní a jiné slavnost), ale poslouchat dunění třeba týden, deset dní, to by mi asi hráblo...

Re: rušení klidu

No mě by ani nehráblo, já bych to s ledovim klidem nějak sabotoval big_smile

Re: rušení klidu

nojó, ale máš to tam ten týden a pak máš nadosmrti klid, protože se většinou ti lidi na stejnou louku nevrací wink samozřejmě existují výjimky, ale pak už je to to samé co jakýkoliv jiný fesťák... odhlédneme-li od muziky smile

a já bych se k nim přidal no smile každý má to své smile

(upravil Viper 11. 6. 2007 8:21)

Re: rušení klidu

Být to někde u nás, zkusil bych to s něma prvni podobrym dýmovnicema a slznym plynem jak dlouho by je bavilo dělat dus dus... lol Však ať si klidně řvou třeba v tom lomu nebo nekde v řiti, ale obyčejně ikdyž to maj nekde na louce, je to slyšet pěkně daleko. Vůbec se nedivim šéfce, která je dost často bez nálady, když bydlí kousek od hospody kde se pravidelně pořádá disko do 3 do rána a je to slyšet až ke mě na chalupu přes kopec...

No a mě už tež říkal nedávno soused, že by se stavil pro nějakou hudbu, až budu doma... a že prej kdy to bude.. Tak jsem pravil, že to pozná jednoduše, když bude přicházet dom, bude to v přízemí celkem zřetelné, že jsem doma... lol Zajímavý, že jemu to nevadí a dokonce se mu to moje "zemětřesení" líbí, ale řekl bych že ostatní nemusej sdílet stejný názor big_smile (taky něco jinýho je slabá půl hodinka odpoledne, než 2, 3 hodiny...). Myslim, že už se těšej, až budou mít celý červenec a srpen svatý klid, že nebude ani ta půl hodinka dus dus, páč budu pryč... lol
Ale kurnik ve 3 ráno takovej bordel...? Si myslim, že bych nebyl línej někoho lokalizovat a minimálně mu říc nějaké "milé" slovo... na to bych až do dopoledne fakt nečekal...

(upravil lotrpotr 13. 6. 2007 17:27)

Re: rušení klidu

Takže pánové když už jste u toho rušení nočního klidu, dneska jsem byl trochu popíjet na koleji, vrátna na nás poslala policajty, upozorňuji vás, že jsme nemeli nikdo puštěnou žádnou muziku, bylo to jen čiste o konverzaci a možná o takovém tom lehkém pobéékáníčku.
No a polovina zdrhla a ti ostatní v četně mě zaplitili každy 500,- a to bez jakéhokoli důkazu o tom že jsme rušili noční klid. Takže rádím vám ostatnín do buducna raději držte pisk pokud nejste právníci.

Re: rušení klidu

Beztak to byly zrovna nejaký kurvy... Takhle jednaj blbci, který toho zneužívaj a nějaká normální domluva a pokec jim naprosto nic neříká... Nebo jim chyblo na pivo. lol

Re: rušení klidu

Bych se jim na placení vysral, když nemaj důkaz.

Web

Re: rušení klidu

jj tohle dělat nebudou. i kdybych měl já nevim co tak se na ně budu příjemně usmívat a nic nezaplatim - jsem kruci Čech!!!!! i když národní hrdost nemám ale na tohle zrovna jo....

Re: rušení klidu

Taky bych nic neplatil a zmohli by kuloví.

Re: rušení klidu

babakus napsal:

Přesně tento problém jsem řešil nedávno taky, dokonce jsem psal email i na hygienu. Odpověd přišla celkem překvapující(pro sousedy)

Vážený pane,

      od tiskového a informačního odboru našeho ministerstva jsme obdrželi k vyřízení Vaše dotazy ve věci hluku, šířícího se do Vašeho bytu z bytu sousedního. K Vašim dotazům sdělujeme:

Hluk, pronikající ze sousedního bytu
         Na hluk, pronikající do Vašeho bytu ze sousedního bytu (tzv. sousedský hluk) se limitní
      hodnoty hluku, dané nařízením vlády č. 148/2006 Sb., o ochraně zdraví před nepříznivými
      účinky hluku a vibrací, nevztahují. Tento hluk tedy  nepodléhá dozoru OOVZ. Obraťte se                             
      v  tomto případě na majitele objektu, obecní úřad nebo soud  ve věci obtěžování nad míru     
      únosnou.

                                   S pozdravem

                                                                                      MUDr. Lucia Bauerová   
                                                                                     pověřena řízením odboru
                                                                                     ochrany veřejného zdraví

jenom pro úplnost wink