Téma: len tak pre radost

zdravim panove, mate niekto skusenosti s niecim takymto?

http://www.bsacoustic.sk/index.php?page=5&cat=44

chcem si postavit male regalovky predovsetkym na metalovu a rockovu hudbu...paci sa mi napriklad ten vrchny cierny wink slo by snim nieco spravit treba v kombinacii s t2030? dik tomas wink

Re: len tak pre radost

skôr by som použil ARN 130 + ARV xxx
a ako zosilňovač 2050 alebo rovno 3876, 3886

Re: len tak pre radost

zosilovac mam a aj TVM a moc sa mi nepacia smile som myslel zy toto by mohlo byt lepsie...

Re: len tak pre radost

Zrovna u toho vrchního černého si neodpovídají činitelé jakosti.

Re: len tak pre radost

a co ty oranzove? dal by sa nejaky vybrat? smile

Re: len tak pre radost

tiež som ich chcel ale hraju horšie ako TVM

Re: len tak pre radost

pocul si ich?

Re: len tak pre radost

Ej Pxy: tak pocul si ich alebo nie? podla mna mozu hrat o dost lepsie ako tvm...

Re: len tak pre radost

Tak neví, nevím. U toho krásně oranžovýho čtu nahoře, že membrána je z polypropylenu kombinovaného s mědí a dole pod T-S parametry je membrána zase pro změnu z AL. Tož pan velkomožný som z teho daaký zmetený.

Re: len tak pre radost

frost: Ty 188 ti nešmakujou? Co jsi použil za výhybku?

Re: len tak pre radost

ja som ich počul....neviem čo to je ale je to hrozné smile

Web

Re: len tak pre radost

Pekné reprá, fakt pekné, také si urobím, keď budem veľky smile

(upravil frost 10. 12. 2007 10:14)

Re: len tak pre radost

antonio: nieze nesmakuju, ale chcem nieco insie, lepsejsie a hlavne mensie - nejake male regalovky..188 som dal brachovi..vyhybku som pouzil co bola na starsom webe..akoze nehraju zle ale... smile mate niekto skusenosti s njekym dostupnym stredobasom bud na slovensku alebo v cechach povedzme do tych 1500Sk?

Re: len tak pre radost

frost: To je škoda, ten tvůj projekt se mě líbil, přepóluj alespoň vejšky, ty 188 by měly být slušný, T2030 na dálku zkrotit nepůjde.

Pokud pokukuješ po nějakém 5", tak na Slovensku mají za skoro stejnou cenu jako u nás Beymu 5MP60/N, je fakt dobrej. Marnej by nemusel být ani Monacor SPH-135KEP nebo C, a nebo AL130 od Visatonu. Všechno to pojede docela slušně dolů, mě osobně by ještě zajímaly HDSka od Peerlessu.

(upravil frost 10. 12. 2007 11:35)

Re: len tak pre radost

antonio: ok, vyskusam..ale vysky sa mi pacia ake su wink no nieco poriesim, ten visaton sa mi zamlouva big_smile