Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » stavebnica Repro

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

Téma: stavebnica Repro

dobrý den .. rozmýšlam o postavení repro sústavy 2.0 stlpové a chcem si kúpiť stavebnicu túto http://www.bsacoustic.sk/index.php?page=6&itm=341
mohli by ste mi poradiť či to mám zobrať alebo nie?? dakujem

Re: stavebnica Repro

podle toho co od toho čekáš. jestli náhradu geniusů tak možná jo jinak si připlať za něco lepšího a KVALITNĚJŠÍHO

Web

Re: stavebnica Repro

chyna.cz: no jasné tak priplatil by som si ale tak čo porad ale nie o moc drakšie od toho max o 500sk big_smile
ale dakujem ja mám teraz k PC 3W repráčiky big_smile predtým som mal 250W sub ale predal som ho a tak ale tak oproti terajším repro big_smile to je určite kvalitnejšie

Re: stavebnica Repro

osobne som ich nepočul, stredobass som podobný mal doma a bola to sračka, číňan...
skôr by som ti odporučil (myslím že aj viacerí) kúpiť niečo od TVM (arn 188 + arv 078?) a univerzálnu výhybku od BS acoustic, ak to teda chceš formou, "naložiť" do bedne a hrať smile

Re: stavebnica Repro

BobiseK: néé tak to zase neni že iba napráskať do bedne len sa tomu tolko nerozumiem vieš na našej škole ani fyzika neni takže tak o tom neviem skoro nič iba to čo sa dočítam na nete a dakujem za radu

Re: stavebnica Repro

Tak něco hotového, nebo okopči již hotový projekt.

Re: stavebnica Repro

Kronos: ale šeci tam majú také horibilné sumy big_smile

Re: stavebnica Repro

nojo... dostaneš, co si zaplatíš. neúprosný zákon. Jo a nepoužívej tu citaci, na tomhle fóru to nemají rádi smile

Web

Re: stavebnica Repro

aháá to som nevedel ale šak iba neská som sa zaregistroval tak mi to hádam odpustá big_smile a dakujem

Re: stavebnica Repro

Ale ale, třeba kukni na toto http://audioweb.cz/vase-svestka4.htm je to snad ještě levější než ty z odkazu. Nezapomeň že za cena 2000sk je za 1kus ne za 2 bedny.

Re: stavebnica Repro

no tak to som si asi pred 5 minútami pozral ale teraz už idem já spať a zajtra to blyžšie pozriem zatial dakujem maj sa

(upravil fedor 4. 12. 2007 23:48)

Re: stavebnica Repro

Kronos:
No já nevím, ale jestli to dobře chápu, tak ta cena je za jeden kus stavebnice, čili pár reprobeden - "...stavebnica 2-pásmovej sústavy, 170/340W, 4Ohm, 4x8" bass, 2x výška, 2x výhybka..."

edit: ...to ale nic nemění na tom, že ty monology budou hrát s největší pravděpodobností o třídu lépe

Web

(upravil Kronos 4. 12. 2007 23:46)

Re: stavebnica Repro

Aha, to nečetl možná máš pravdu. V tom případě za ty prachy hroznej šmejd na druhou.

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » stavebnica Repro

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£