Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: ARTA končí

Nevím, jestli zde už tato informace proběhla, pokud ano, prosím admina o smazání.

ARTA končí

Životnost vývoje ARTA skončila.

Po více než dvaceti letech vývoje softwaru ARTA jsem se rozhodl ukončit vývoj a postarat se sám o sebe.

Splnil jsem svůj slib, že uživatelé ARTA dostanou všechny verze 1.x.x. svobodně.

Poznámka:

1) Prodej ARTA bude ukončen 30. března 2024.

2) Firma ARTALABS bude uzavřena v dubnu nebo květnu 2024.

3) Webové stránky ARTALABS budou aktivní do února 2025. Poslední verze a podpůrné soubory budou k dispozici ke stažení.

4) Doufám, že budete moci používat software ARTA na Windows po mnoho let (zatímco Windows podporují 32bitové programy).

S pozdravem,

Ivo Mateljan

Zdroj: https://artalabs.hr/

(upravil dawsoo 27. 3. 2024 21:21)

Re: ARTA končí

Já to třeba nevěděl. Díky za zprávu smile

Není co dodávat...

Re: ARTA končí

Znamená to tedy, že nyní bude Arta k dispozici zadarmo bez potřeby kupovat licenci ?

(upravil dawsoo 28. 3. 2024 11:19)

Re: ARTA končí

5. března 2024; Důležité oznámení:

Životnost vývoje ARTA skončila.

Po více než dvaceti letech vývoje softwaru ARTA jsem se rozhodl ukončit vývoj a postarat se sám o sebe.   

Splnil jsem svůj slib, že uživatelé ARTA získají všechny verze 1.xx zdarma.


Poznámka:

1) Prodej ARTA bude ukončen 30. března 2024.

2) Firma ARTALABS bude uzavřena v dubnu nebo květnu 2024.

3) Webové stránky ARTALABS budou aktivní do února 2025. Poslední verze a podpůrné soubory budou k dispozici ke stažení.

4) Doufám, že budete moci používat software ARTA na Windows po mnoho let (dokud budou Windows podporovat 32bitové programy).



S pozdravem,

Ivo Mateljan

Není co dodávat...

(upravil dhaman 28. 3. 2024 14:05)

Re: ARTA končí

Ja som to pochopil tak, že užívatelia, ktorý si artu kúpili si budú môcť stiahnuť a pouzivat zdarma ľubovoľnú 1.xx verziu. Pokiaľ bude fungovať na Windows. Nebude to zadarmo pre vsetkych podľa mňa.

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: ARTA končí

Presne tak, len kto už má nejakú platenú verziu, môže bezplatne updatovať na ľubovoľnú vyššiu verziu, ktorá mu bude fungovať. A licencia sa prenesie do tejto verzie.

Re: ARTA končí

Ano pokud tomu tak je tak je poslední šance koupit licenci viz 1 post:

1) Prodej ARTA bude ukončen 30. března 2024.

2) Firma ARTALABS bude uzavřena v dubnu nebo květnu 2024.

Není co dodávat...

Re: ARTA končí

To je zvláštní, znamená to, že pokud si někdo koupil verzi 1.5 (například) tak verzi 1.6 musel zaplatit znovu a verzi 1.7 opět a tak dále ? Předpokládal bych, že jednou zakoupená licence automaticky umožňuje upgrade na vyšší verze.

(upravil BV 30. 3. 2024 8:58)

Re: ARTA končí

Kto si kúpil v minulosti licenciu, mohol updatovať bez problémov a platenia na vyššiu verziu 1.xx aj v minulosti a môže ešte aj teraz.. Ukončil predaj nových licencií , nie podporu už existujúcim zákazníkom. Však autor píše:
Splnil jsem svůj slib, že uživatelé ARTA získají všechny verze 1.xx zdarma.
Splnil , aj v minulosti.. Však píše

License key is vallid for all versions 1.x.x.

(upravil dawsoo 8. 4. 2024 9:50)

Re: ARTA končí

Já taky myslím že to je jak píše BV,pokud by to uvolnil,byla by to trochu nefér ke všem, kteří v minulosti licenci koupili. Navíc když lze provozovat artu i ve free režimu, jen nejde ukládat.

Já třeba mam licenci koupenou už hodně let,cena časově neomezené licence pro všechny budoucí verze byla vždy proti jiným obdobným sw více než velmi dobrá,nic co by si někdo kdo s tím pracoval jednorázově nemohl dovolit. Pokud nejde o specifické měření okolo beden (limp apod) existují dnes na std měření lepší a i  free varianty a možnosti.

edit:
News
March, 30, 2024; Important notice:
The selling of ARTA license key has been stopped.

Není co dodávat...

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£