Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Ulož.to končí se sdílením souborů!

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Ulož.to končí se sdílením souborů!

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/u … omika_jadv

Aneb, za vším špatným hledej legislativu EU. I zde na fóru jsme sdíleli různé schémata, plánky atd. na ulozto. Teď s tím bude od prosince konec sad

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Je potřeba přejít na Qobuz.
https://qobuz.mysellix.io/

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Benazi - to ale nemá s podobností ulozto nic společného. Já jsem třeba z ulozto stahoval asijské seriály i s českými titulky, které nejsou ani na netflixu.

(upravil reeb 25. 11. 2023 18:10)

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Nebo webshare případně fastshare..

Ale na uložto byl mega vyber

Web

(upravil Benazi 25. 11. 2023 18:38)

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Každopádně jsem měl na mysli hudbu,v nejvyšší kvalitě.
Na filmy mám jiný placený zdroj.

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Na hudbu sú torrenty. Tam je absolutne všetko s oskenovanými obalmi ripované z originálov... Ale kde budem stahovať filmy s dabingom neviem sad Najskôr skončili warez fora s rapidshare odkazmi. Potom český torrent. Teraz uložto. Mám 12TB disk. Prechádzať na platené a hlavne výberovo silne obmedzené streamovacie služby ako netflix sa mi nechce. Okrem toho že ani dnes nemám internet ktorý by 4K prenosť dal...

(upravil TheLastUnicorn 26. 11. 2023 12:31)

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Když začátkem roku skončilo "stiahnito" (hellshare), bylo mi jasné, že je jen otázkou času, kdy stejný osud postihne i "ulozto". Bohužel dobře už bylo a za všechno bude potřeba zaplatit. Jsou sice nějaké streamovací portály, kde lze koukat na filmy a seriály zdarma, no je to vykoupeno nesnesitelnými reklamami. AdBlock a podobný software už taky moc  nepomůže, páč web jeho přítomnost v prohlížeči zjistí a vyžaduje deaktivaci. Mně nevadí si za služby jako Netflix platit. Ale výběr je silně omezen a 2/3 tvorby je bez dabingu. To samý platí pro HBOmax, Disney apod. Prostě dnes už není problém mít doma železo pro přehrávání - to dnes nestojí takřka nic. Co ale bude stát velký prachy, tak něco na tom pustit. Čekám, kdy vyjedou s operačníma systémama, které budou skenovat zvukové a obrazové soubory na discích a veškerou "černotu" nebudou schopný/nebo ochotný přehrát.

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Já nemám problém platit si službu, která má obsah, ale platit si jich 20 už je nesmysl, když každou z nich použiju jen trochu.
V hudbě už je to ale defakto vyřešené. Tidal/Spotify - jedna služba a máte skoro veškerý možný obsah v super kvalitě. Tohle u filmů zatím chybí kvůli nenažranosti producentů a televizí.

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

V pátek jsem napsal na jiném fóru:
Celej den intenzivně přemýšlím o tom, co budu bez Uložto dělat. A opakovaně docházím ke stejnému závěru. Je mi to putna.

(upravil orhore 26. 11. 2023 15:02)

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Člověk nevyužívá služeb uloz.to neustále. Jednou za čas jsem potřeboval něco sehnat a nikde jinde se to prostě nenacházelo. Jsou prostě věci, které díky různým částem světa a regionům nelze nijak získat. O tom to celé je. Já bych i zaplatil, ale kde nic není, tak ani smrt nebere!

(upravil dawsoo 26. 11. 2023 21:26)

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Spíš se divim že tak dlouho vydrželi,dokonce i trendy ukrovlaječku tam měli, prachy jim to asi nějaký neslo,nicméně žít se bude dál a věci se přesunou jinam.... s VPN a torrenty a x dalších možností tu furt je a bude, jen zrovna ulozto (neřeším teď vůbec warez a multimedia) bylo fajn protože tam bylo dost ryze CZ-SK specifických věcí co jinde nejsou ,včetně šémat servisek knížek ap. je jasný že současnej "uvědomělej teploušek" nepotřebuje nic takovýho,neb vše co potřebuje vědět má na fejxbuku,instáči,tiktoku,jůtůbku,hovínkách, seznamu netflixu a pod.

jinak Poslední Jednorožec to napsal a popsal přesně.

Není co dodávat...

Re: Ulož.to končí se sdílením souborů!

Taky mi to vadí, ale od jisté doby si věci co mě baví zalohuji na disky. A asi ne náhodou ty disky nacházím zdarma různě v popelnicích. Takže .. Jednou špatně, po druhé dobře. Proč brečet?
Takto to prostě je, jedna příležitost zmizí a dalších x se objeví. Např. já .. studiji přednášky z ČVUT, které zveřejňují na YT. Poptávka vs. nabídka.
... Trocha historie? K ČEMU TI TO BUDE?

Web

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Ulož.to končí se sdílením souborů!

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£