Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Oprava zosilňovačov - NAD, diy

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

Re: Oprava zosilňovačov - NAD, diy

Však ten 404 je integráč, tie merania sú aj so zabudovaným preampom. "Zvuk" je na reprovýstupoch a skvelé to určite nie je..Objektívne je to bieda, predražený  " zázrak" hmm

(upravil dawsoo 1. 3. 2024 16:26)

Re: Oprava zosilňovačov - NAD, diy

Jo Panskej dvůr je minimálně vyhlášenej zdroj podobných obskurností v ČR. A ano toto je současná typická tzv hajent plečka v líbivém kabátě s lo-fi reálnou performancí a festovně namaštěnou cenovkou.Podobný věci jsem v minulosti pujčený měl,protože mě fakt zajímalo "kde je to kouzlo co my dokážeme" a přišlo mi to spíš trapný než vtipný.Takže za mě je to jen škoda součástek a peněz za škatuli. I blbá domado LaMa od Opampa na kohoutích pcb se stejnými LM v modu bedně to za zlomek ceny nebo nějaká laciná noname china rozseká na hadry. lol

Není co dodávat...

Re: Oprava zosilňovačov - NAD, diy

Diok má exotické věci,tím bych se vůbec nezabýval, každé studio teď jede po modernu.zaměřil bych se na starší věci u zesáku řady vyloženě AB.

Re: Oprava zosilňovačov - NAD, diy

Já jsem jim to v tom vlakně psal, ale smazli to..je to tam reklamni koutek

Web

Re: Oprava zosilňovačov - NAD, diy

Kam ses kolem toho nachomejtl Roberte? lol

Není co dodávat...

Re: Oprava zosilňovačov - NAD, diy

Drim napsal:

Zdravím,

Vie mi prosím niekto poradiť kam alebo komu dať opraviť zosilňovač NAD 216? Na výstupe jedného kanálu sa mu objavuje jednosmerné napätie, ochrana ho vypína. Podobný problém mám aj s DIY zosilňovačom, chvíľu ide a potom začne cvakať ochranné relé. Ide o nejakú verziu zosilňovača JPA ktorý kedysi vyrobil Joži zo zosilnovace.eu, no nepodarilo sa mi ho kontaktovať.

Ďakujem

Braňo, ak Ti to nejako totálne nesúri, tak Ti to môžem pozrieť. Prípadne zapožičiam nejaký zos nech nemáš doma ticho. Keďtak mi volaj. Mám ale roboty nad hlavu, nestíham.

Web

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Oprava zosilňovačov - NAD, diy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£