Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » PA Repro RCF PL60 (ne)kvalita?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: PA Repro RCF PL60 (ne)kvalita?

Ahojte. Chcem sa podeliť o to aké pohľadové repra na PA mi prišli. Je to výrobok od RCF, keby to tam napísalo asi by som to ani nepredpokladal.
Z 8ks 4 OK 2 ako-tak a tie 2 najhoršie na jednom je impregnácia mimo ten vlnky na druho zasa v jednej časti celé zaliaté a ogvazdané som dal foto.

čakáš toto  TOTO a
dojde ti toto
Je tam veľmi nerovnomerne urobená impregnácia závesu, také dačo by som toleroval u repra od aliho za 5ojro ale tieto stali 28...

Ja viem že na zvuk či životnosť to asi zásadný vplyv nemá a pod sieťkou to nebude vidno ale dosť ma to na...vytočilo.

Re: PA Repro RCF PL60 (ne)kvalita?

Že by v Itálii zavedli povinné zaměstnávání imigrantů sad ?
No, teda to by mi radost neudělalo, měl jsem dosud RCF (alespoň v profi) za jednu z technologicky vůdčích firem v oboru.... Při ceně, jakou si za své repra účtují, by se takové kazy neměly vyskytovat.

Občas se přihodí leccos, na Eminencích KPL 3012LF jsem musel lepit u fungl nového kusu (po jedné akci) středící kroužek, třetina byla odlepená sad.

Re: PA Repro RCF PL60 (ne)kvalita?

no je to made in P.R.C ale výstupná kontrola by tam mala byť. Niekedy hodne dávno som robil s pohľadovými od FBT a tam to bolo spracované pekne.

Re: PA Repro RCF PL60 (ne)kvalita?

A přes koho jsi objednával?

QSC, EV, Turbosound, X32, SiEx3, DL1608 atd.

(upravil djmayo 21. 10. 2022 19:21)

Re: PA Repro RCF PL60 (ne)kvalita?

Thomann. Majú mi poslať 4 ks na výmenu už som im poslal balík späť. Som zvedavý koľko to bude trvať. Boli originál zabalené. Muziker kde bežne objednávam to nedrží, PD to nemá skladom.

(upravil djmayo 5. 11. 2022 15:02)

Re: PA Repro RCF PL60 (ne)kvalita?

Tak 31.10. to prišlo. Poslali 4 nové kusy originál zabalené, čiže nikto to fyzicky neskontroloval. Repra sú podľa pNo s tej istej rady. Výsledok 3 repra Ok a 1ks je podobne na tom ako 2 so 4 čo som im vrátil. Ešte so si všimol jednu zaujímavosť a to že ten chybný kus mal roh sáčku v ktorom bol zabalený vytiahnutý von z vnútornej krabice a prelepený páskou spolu s vrchom krabice. Na to je ešte jedná krabica. Keď som otváral tie prvé tiež tak boli 2 zabalené no neskúmal som konkrétne ktoré kusy. Je možné že by si tak číňan značil druhotriedne kusy? nepríde mi to ako náhoda...

Je to neúcta voči zákazníkovi pri výmene tovaru z dôvodu nekvality výrobku poslať mú nové bez kontroly, či je všetko OK navyše ak sa jedná o tú istú výrobnú šaržu.

foto po reklamácii

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » PA Repro RCF PL60 (ne)kvalita?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£