Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Vypínání zesilovače

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 29 z 29]

Re: Vypínání zesilovače

Já už jsem viděl tolik zvrhlostí smile

Web

Re: Vypínání zesilovače

ARN-226,ARX-150,ARV-104.  S tim skutecne kraval nejde delat, to je na pohodovy poslech. Chce to jinsi bedny. KRAVAL je nezbytny? Zdendo, kdyz do mistnosti 8x5 metru pouzijes misto bedynek s citlivosti 85dB/W/m nejake profi 97dB/1W/1m, vis co to znamena na vykonu zesilovace? 80W na bednach s citlivost 97dB je jako 1,3KW na bedynkach s citlivosti 85dB.

A jeste randal - receiver na randal na citlivych bednach staci, na PORADNY randal, jak napsal Sinclair ne. PORADNY randal je v okamziku,  kdy jsi aspon 24 hodin po akcicce jeste porad prihluchly s hucenim v usich  smile

(upravil zdenda 24. 10. 2007 15:12)

Re: Vypínání zesilovače

Halen: Konečně něco rozumnýho. Tak díky za rady, ukončím to tak, že našetřím prachy a pak napíšu co by ste mi poradili poskládat za sestavu profi beden.

Ještě mám teda jeden dotaz: Jsou profi repro i ve 4 ohmech?? kdyby jo, tak mám AV 2x 105W/4ohm

Re: Vypínání zesilovače

do 4ohmu bych se AV bal provozovat a to ikdyz to vyrobce uvadi. Jestli to ma ale dobry chlazeni tak klidne smile dnesni AVR stoji po tehle strance dost na ****

Re: Vypínání zesilovače

Miku, zapomněls, že jsou AVR s výkonem třeba 2x140W + 4x70W, víš?

Taková NAD T753 až T763 je schopná táhnout i hodně náročnou gardenparty, bečku nebo prostě prachsprostou ožíračku s následnou mrdanicí - Tčka mají totiž chladiče jak kráva a zespoda čtyři či pět 60x60mm větráků. Který jsou schopný v případě potřeby i vyházet z kastle zvratky smile
Máro, fakt záleží na výrobci, jak si váží zákazníka. Taková Yamaha to má poslední dobou pěkně v píči a i když to zrovna není značka, co bych musel, dělám jich několik do měsíce.

Info pro elektroniky : hoří v tom Toshiby 2SA1941/2SC5198 až 2SA1943/2SA5200 a kopírované korejské Sankeny KSA/KSC. Hoří jak papíroví čerti. Nesnášejí totiž vyšší kolektorové napětí za současného působení vyšších proudů, mají např. proti ONSemi 1302/3281 o dost zkrácenou horní část křivky.
NAD je používá taky, ale nešetří tolik a mydlí to tam po čtyřech až šesti párech paralelně.

Nepotřebuju Aldax za každou cenu někomu vnucovat a někam tlačit. Kdo chce a myslí mu to, najde si nás sám.

Web

(upravil Mike 25. 10. 2007 13:43)

Re: Vypínání zesilovače

Sinclair: Vim. Ale zrovna ten jeho co se mu vypina neni staveny na take bedny a to mi musis dat za pravdu. Pokud chce randal, tak AV-R ten co uvedl je obyc. cina smejdka co nestoji ani 10tis. Mam jeden taky doma podobny a stim ten randal udelat nelze.
Navic to hulal na max a aktivovali se ochrany a nestacilo mu to. ono citlivejsi bedny by mu pomohly to jo. ale za jakou cenu. bude to opet hulat a stacit mu to nebude a pak mu to odejde uplne.

kukni na http://www.mojedomacnost.cz/elektronika … a-rx-497-b
a za 8tis to neni an zvuceni, ale na spaleni pri vyzsim zaprahu. Aby ti ho pak neposlal na opravu smile sem se kukal na 0odkazy, a az ten posledni uvadi ze to ma 105W do 4Ohm. takze cca 50W na 8Ohm.

prave u tebe Sinclaire sem myslel ze budes mit pochopeni krmit cinskou... zahradni party. Ze ty mu reknes ze je to ... Hold prestrelil sem.

Web

(upravil sinclair 25. 10. 2007 13:42)

Re: Vypínání zesilovače

S profi bednami a citlivostí 97-98dB/W to bude cvrkot, že to bude ještě tlumit a ne hulit. Ty technický údaje Yamahy jsou nesmysly způsobený překladatelem. 105W na 4ohm při měkčím zdroji spotřebky znamená cca 80W/8ohm. To je s profibednami hukot jak blázen. V místnosti 5x7m to dlouho nevydržíš.

Web

(upravil Mike 25. 10. 2007 13:46)

Re: Vypínání zesilovače

v mistnosti to mozna nevydrzim, ale co ven? No ono asi neni problem udelat bedny, krmit to jamahou a pokud mu to bude stacit tak OK, pokud nebude tak sezene neco lepsiho. nNo este neco ted amm sloupy 8Ohm v nem Bass  s 90dB a vysky taky cela bedna ma asi 89dB papirove. takze je to jen asi o 5-7dB mene nez ty profici. Ale kdyz jedu naplno tak neutikam. Benku sem to jeste nemel. Samo ze je to HiFik repron.

Web

Re: Vypínání zesilovače

Asi budeš muset vyhodit peníze.... Tady je jasná volba tvojí cesty, PA zes, PA bedny. Hi-Fi ani v jednom případě není dělaný na to, co ty rád wink. Založ si téma v PA a něco vymyslíme. Jinak si myslím, že to nemá cenu moc řešit.
Peace

Příspěvky [21 až 29 z 29]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Vypínání zesilovače

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£