Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 309 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 307 308 309 310 311 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [6,161 až 6,180 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Prišli mi černené M3 šróby z aliexpresu smile Myslím že na čas mám s M3 pokoj.
https://preview.ibb.co/m1OedF/IMG_0413.jpg
image uploader

(upravil mechanik 7. 6. 2017 20:32)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ved to má normálne TME, ked to všetko budete tahať z číny free shipping tak zostaneme bez eshopov, ludia bez práce, štát a ludia bez penazí big_smile robím si trochu srandu...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Staffy: Ty stavíš raketoplán nebo kosmický dalekohled ?

Sorry seems to be the hardest word (Elton John)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nie, nestaviam, prečo? Stálo to asi 250Kč. Mechanik: Je to v peknej krabičke, prakticky to ani nepotrebujem a reklama zafungovala big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vzal jsem takhle z ebaye hliníkové šrouby na kapotáž motorky.Pěkný červený elox za slušné peníze.Bohužel hliník ze kterého jsou je takové blato že i když to drží jen plasty tak se při dotahování sem tam některý ukroutí...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

TME má k tomu ešte poštovné za 3e a tak do 48 hodín to mám doma. Ako dlho čakáte na tie free shiping šunty? big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ved tam je len par skrutiek, postavis dvoje-troje bednicky a mozes objednavat dalsie

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

No neviem, s metrickým závitom toho vela nepostaví. Buď kúpi tie špicaté matky čo sa uthávajú a pretáčajú, ked to budú tie neutrhávacie tak aj tak zisí že ich nejde použiť ked je okolo stredáku 45° a ked na dnešných štandardných 6 šroub povynecháva úseky s 90° tak zistí že to mohol urobiť vlastne celé 90°... Ja by som volil tie tušim "MZF" monacor samorezné imbusy.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

So samorezkami mas zase problem ze to mozes rozobrat tak trikrat. Ja s tymi lacnymi narazacimi maticami nemam problem.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Používaš DTD dosku? Ono DTD celkovo nie je najlepší material. MDF ked sa predvrtá len málo tak tam imbus drží velmi dobre, nikdy som nemal problém. Ale nie každá MDF je uplne rovnako hustá, mal som doma 2 typy a pri frézovaní to bolo poznať...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

ještě je možnost do dřeva zalepit epoxidem lemovou lisovací matku.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Objednával som to na zosilňovače smile Na repro dávam M4, možno na výškač by aj M3 šlo.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

M4 výškáče, M5 basáky!

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mechanik napsal:

Ved to má normálne TME, ked to všetko budete tahať z číny free shipping tak zostaneme bez eshopov, ludia bez práce, štát a ludia bez penazí big_smile robím si trochu srandu...


Až to tady ty místní zloději budou prodávat aspoň za trochu smysluplné peníze, tak to od nich možná lidi budou brát...

(upravil mechanik 10. 6. 2017 9:13)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mne to nepripadá byť drahé.

M3 imbus, čiernený, 10mm   http://www.tme.eu/sk/details/b3x10_bn27 … /1000047/#   3,2e za 100ks
M3, zinkovaný, philips drážka, 10mm, klasika   http://www.tme.eu/sk/details/b3x10_bn38 … /1154265/#   1,8e za 200ks

drahé sú tie M4, M5 samorezné monacory ale pri počte reproduktorov sa to dá.

(upravil Jupi 10. 6. 2017 13:16)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Treba si nájst správneho dodávateľa na spoj. material. Nechcem robiť reklamu, tak len cenníková cena za M3x10 BL najnižšia pevnostná trieda 8.8 je 0.0126 € za kus. Pri registracii ako firma plus odber 50+ je cena približne polovičná. Ak je to na spájanie Al vecí, bude to stačiť. Ak je to na vyššie zaťaženie, zobral by som pevnostnú triedu 10.9 (0.0157 €/ks) alebo 12.9 (0.0213 €/ks), samozrejme treba odrátať z ceny asi 40%. Takže nákup z číny ani neuvažujem, nakoľko sú to skladové položky a cena je viac ako dobrá. V prac. dni do 1/2 hodiny na stole.
A ešte som zabudol, že mám naozaj záruku kvality + naozaj skúsený personál na prípadnú konzultáciu pri výbere.

(upravil Hazys 10. 6. 2017 21:18)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

8.8 nie je najnižšia pevnostná trieda M3 skrutek. (možno u matic?) Skrutky M3 bývají snad od 4.8?


Aby řeč nestála, přidám taky jeden provokační víkendový prasobastl:  Programovatelné CV/CC zdroje 0-300V 0-100mA.

http://i.imgur.com/nZUUXsZ.jpg

(upravil Otas 11. 6. 2017 10:15)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mám nakoupeno několik černěných sad (vždy 8 šroubů a 8 zářezových protikusů) M6 (čili na bas) ve výprodeji po tuším 6 Kč od Dexonů. Ale křížová hlava šroubů, čili na pevnou ruku a klid... A nebo mám doma za pár drobných M6 ve staré nelesklé verzi (ala Tesla ARS). Pokud nejedete profi nebo na zahradě, vcelku vydrží.
Přimlouval bych se za ty M6, zvláště, když jsem teď používal repra DAS 12 P, které drží jen 4 šrouby, více děr nemají.

Honzo, podle očekávání technicky krásné.
Jelikož nedělám do zdrojů, či lépe řečeno zaostávám za moderními technologiemi: Co jsou zkratky CV/CC?
Nechci být vtipný a tahat do otázky vojína Kefalína hmm.

(upravil DJ_Rix 11. 6. 2017 10:47)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Constant Voltage/Constant Current. Pěkný destičky, určitě by byl užitek, ale dokumentace se jako obvykle nedočkáme. Je to předpokládám spíš taková ukázka čím se Honza baví ve volných chvílích smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hazys napsal:

provokační víkendový prasobastl

...kterýmu se většina "profesionálních" asiatů, tady bezostyšně prodávaných s kupou certifikačních log, ani do prdele nemůže podívat smile

Příspěvky [6,161 až 6,180 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 307 308 309 310 311 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£