Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Prosím o nalití ATtiny 2313

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

(upravil Dandy87 30. 12. 2014 21:25)

Téma: Prosím o nalití ATtiny 2313

Zdravím všechny, měl bych prosbu - byl by někdo ochotný mi naprogramovat kontrolery programem z tohoto odkazu http://svetelektro.com/modules.php?name … df01c89fe0 ? Programování mě ještě nepostihlo. Pochopitelně vše okolo toho zaplatím. Dan.

Re: Prosím o nalití ATtiny 2313

http://www.ebay.com/itm/USBasp-ASP-USBI … 53f9ff8424 tohle máš 70kč včetně pošty, za 3 týdny ti to přijde, připojíš podle obrázku na internetu na nepájivým poli k procesoru, naisntaluješ AVR Burner, stáhneš program, otevřeš ho v tom a dáš nahrát, done.

Re: Prosím o nalití ATtiny 2313

big_smile , jo, nebyla to odpověď na dotaz, ale přijímám to jako nápad, kde levně sehnat. I když Ebay osobně nepoužívám, ale příbuzní jo. Ale to vyžaduje čas a pokusy, proto se momentálně zajímám o možnost si to nechat udělat. Jinak dík.

Re: Prosím o nalití ATtiny 2313

Tuším, že někde v GME a podobných odpadech to programujou, jenže nejbližší máš poměrně daleko. To je tak aby ti to někdo naprogramoval a poslal poštou.

Re: Prosím o nalití ATtiny 2313

Z GME už ani nic neberu, natož si tam nedej Bůh nechat něco dělat. Ale to je věc názoru. Pro teď bych to bral tou poštou a protože si umím představit co okolo toho je, tak to prostě budu muset zaplatit. Takže jestli by se našel někdo dobré vůle, byl bych za to vděčný.

Re: Prosím o nalití ATtiny 2313

Hoj pane. Písni mi pak. Až bude čas smile

Re: Prosím o nalití ATtiny 2313

Kdybych je měl doma, tak ti to naprogramuju a pošlu, ale musel bych je objednávat. Ale pokud to chvilku vydrží, tak se můžeš ozvat.

(upravil danhard 31. 12. 2014 11:07)

Re: Prosím o nalití ATtiny 2313

Potřebuješ to v DIL nebo SMD pouzdru ?
Chceš oba, nebo jen přijímač ?

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Prosím o nalití ATtiny 2313

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£