Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer DL250-1

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [11]

Téma: Subwoofer DL250-1

Při pročítání jsem si nemohl nevšimnou že tu panuje odpor k repro co prodává fy. tipa, nicméně tento subwoofer se na pohled nezdá špatný http://www.tipa.eu/FotoCache/BigOrig/05430330.jpg
http://www.tipa.eu/cz/produkt/05430330- … 1black-al/

docela velký magnet, litý hliníkový koš, klasický vzhled, máte ho někdo ? jak to hraje ?

Re: Subwoofer DL250-1

Že sis radši neobjednal něco z madisoundu nebo partsexpressu za ty peníze...

Kdybychom přijali ty TS parametry jako skutečné, vznikne nám celkem přijatelný autosubýk. Ale jak na tom bude u repro za tuhle cenu kvalita zpracování, jak na tom bude rozptyl parametrů, jak na tom bude trvnalivost lepidel, mechanická oddolnost, časová stálost parametrů?

V datasheet uvudím 85db, tipa uvádí 88. To je HLAVNÍ DŮVOD proč nenakupovat u tipy. db sem, decibel tam...

Re: Subwoofer DL250-1

Ještě jsem nic neobjednal, jenom se ptám. Za ty peníze je něco lepšího co se dá koupit za koruny ?

Re: Subwoofer DL250-1

enerta: ano, TVM bude za ty peníze lepší. To jsou prostě cenové relace a hlavně konkrétní, u kterých se vyplatí rozhodovat né jestli ten nebo ten, ale jestli radši nebejt potichu, protože co z něj leze je běs, navíc ta životnost a další věci.... jde opravdu o přímé vyhazování peněz. Za tuhle cenu je ten reproduktor předražený. Měl by stát 300Kč pomalu i včetně počty.

(upravil sinclair 26. 9. 2007 13:31)

Re: Subwoofer DL250-1

Vzhledem k tomu, že je to klasický noname s neověřitelnými parametry /jedině nechat odborně změřit, čímž ale Hubertovi můžete přivodit mrtvici/, měl by stát do pětikila. Netvrdím, že to musí být vyslovený šmejd, ale bůhvíco to za ty peníze také nebude. Silné ferity jsou ještě pořád i v dnešní neodymové době drahé a zinkohliníková slitina na koš taky. Takže ferit slaboučký a slitina z recyklátu.
Je to předražený, viděl jsem hafo propagačních materiálů podobných čínských výrobků a už při nákupu 10+ks šla cena pod 15E, takže si dovedu představit, jaká je nákupka při 300-500ks.

Web

Re: Subwoofer DL250-1

Mam velmi podobny nazor jako sinclair - zrejme bude prumerne fungovat, ale jaka je nakupni cena nevime a to je dulezity.
Jinak jsem ted koukal na tu Tipu - maji tam spoustu noname vejskacu za kilo prumerne, to by me zajimalo promerit, jen tak ze srandy,,, ale zas ne tolik abych vyhodil tisicovku oknem...
btw. nekdo tu mel koupit tu bednu tusim za 1000,- korun tripasmo - uz se tak stalo?

Re: Subwoofer DL250-1

Stalo... Boramyr poslouchal, montoval, hodnotil a byl to běs... Ale uvidíš sám... http://home.tiscali.cz/cz921339/sloup.html

Re: Subwoofer DL250-1

Od Tipy je dobré dát ruce pryč-pokud ovšem nepotřebujete nějaký teslácký materiál, zatím tam je toho dost a velmi levně. Ale "moderní" sortiment od nich bych ládoval tak do praku.

Web

Re: Subwoofer DL250-1

Mathes: dik, za odkaz je to mazec. Ted jsem si tam vsimnul na Tipe i zesiku ktery ma i spinany zdroj i spinany konec! asi za bura smile

Re: Subwoofer DL250-1

sinclair: od nich mam ty ARN 226 co jsem nabízel fota 7techovi smile

Re: Subwoofer DL250-1

Má ten reproduktor DL250-1 někdo ? pokud ano prosím ať mi napíše svoje dojmy a poznatky na enerta@centrum.cz díky.

Příspěvky [11]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer DL250-1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£