Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Sloupová sestava - bez označení?Tesla?

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 62 z 62]

(upravil Pech. 3. 10. 2014 0:01)

Re: Sloupová sestava - bez označení?Tesla?

P-petak: když mu dáš těch 35L půjde malinko níž, ale jde o pár Hz, ale klesne zatižitelnost, což tě zase při tom, když jich tam budeš mít hejno nemusí trápit...

Nicméně pro tyhle ARN - bassreflex ne, znalí ví proč, já jen předávám info, že se jim v BR nelíbí.

Mám tu bedny dle TLU s jednou 668/6608 dole, v uzavřence a umí to jít velice nízko a hraje to bez připomínek moc hezky, výkonu pro domácí poslech dostatek...

Re: Sloupová sestava - bez označení?Tesla?

Dobře BR vypustí.
Aktuálně jsem si skicnul jak bych repro sloup rozšířil o jako by boční šloup, lehce zešikma, tak mě vychází vnitřní objem bez vytlumení a výztuh 196l. Lehce pak se dá říct cca 30l/každý,celkově 180l vnitřní objem.
Otázka, jestli má cenu to vše v rámci jednoduchosti nacpat do jedné bedny = 6x6604/08 s tím, že některé jsou s vrchlíkama velkýma, některé úzké, některý modrý koš, některý černý koš, nebo radši obětovat objem a udělat přepážky=ztužení a mít pak cca 28l/každý?

Zase hejno 6 mrnousů basáků, asi už bude mít slušný tlak, tak si říkám to radši rozdělit na přepážky.

Jak toto rozseknu, dám to na "papír" a pošlu stolařovi jestli se tam najdou "zbytky" před vánocema.

Příspěvky [61 až 62 z 62]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Sloupová sestava - bez označení?Tesla?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£