Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Subwoofer s ARN-226-07/4

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [3]

Téma: Subwoofer s ARN-226-07/4

Zdravím. Mám dotaz ohledně použití reproduktorů TVM ARN-226-07/4 pro subwoofer. Zajímá mě, jestli by tyto reproduktory byly vhodné do bassreflexové ozvučnice. Mám v plánu postavit subwoofer s těmato dvěma reproduktory. Pokud by byly do BR ozvučnice vhodné, jajímalo by mě ještě jestli by bylo lepší udělat nedělěnou ozvučnici s jedním nátrubkem, nebo udělat přepážku, tak aby měl každý reproduktor vlastní ozvučnici s vlastním bassreflexem. Případně jestli je nějaká vhodnější alternativa v této cenové kategorii. Předem díky smile

Re: Subwoofer s ARN-226-07/4

ARN 226 se tu řešily tolikrát... že si to tu najdi smile

Re: Subwoofer s ARN-226-07/4

Ano, dá se z toho postavit sub. Verze -07 je jako jediná jakš takš vhodná pro basreflex ozvučnici, pro 2 měniče zhruba 60-70l. Vyzkoušej, nasimuluj např. v Amplionu (najdeš v threadu o programech). Jinak co se týče rozdělení prostoru, tak je to prakticky jedno, kdybys tam dal přepážku, tak bys musel mít 2 basreflexy, ale zase by ta přepážka tvořila pevnou výstuhu. Jo a opravdu se to tady už řešilo mnohokrát, i v projektech je pár věcí s 226, tak stačí jen hledat wink

Příspěvky [3]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Subwoofer s ARN-226-07/4

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£