Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Prosim o pomoc JBL 4343a

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Prosim o pomoc JBL 4343a

Zdravim,

rad by som Vas proprosil o radu. Myslite ze by sa dal spravit klon tychto reproduktorov so snahou co najviac sa im priblizit? Cenu nechajme tak. V It sa predavaju kolny okolo 6000 dolarov. Myslite ze by nieco take slo aj u nas postavit?

Predpokladam ze bas je nieco z tejto ponuky:
Alnico

Re: Prosim o pomoc JBL 4343a

To je hodně zeširoka. Chceš přesný klon ? Ty repráky se vyrábí ? Je někde k dispozici schéma vyhybky ? Proč zrovna tyhle bedny, co za parametry od toho chceš ?

Re: Prosim o pomoc JBL 4343a

No aby som neplietol. Na odporucanie kamosa co zije v Japonsku.

Ono to je problem. Nemam ani zoznam repro ani vyhybku. Takze su 2  moznosti:

1. zhanat a ak sa nenajde skusat ebay ci sa neobjavy
2. postavit nejake dobre overene 3 alebo 4 pasmo a uchovat len design a rozmer bedne - co si myslim nemusi byt problem

Re: Prosim o pomoc JBL 4343a

Takže nejde o to jak to bude hrát, ale spíš o vzhled ?

Re: Prosim o pomoc JBL 4343a

Nechcem aby to tak viznelo. Chcem zachovat vzhlad pretoze je to jednoduche a som ochotny obetovat to ze to nebude hrat presne rovnako pretoze bez planov a menicov sa to neda spravit.

Chcem uchovat filozofiu a to tak ze dodrzim aspon velkosti menicov a budem sa snazit dodrzat materialy pouzite na nich.

Re: Prosim o pomoc JBL 4343a

Hmmm, ok. To asi víš jen ty, proč to tak chceš. Já mám reprobedny na poslech hudby, takže jsem vzhled neřešil, ale hlavně zvuk.

Re: Prosim o pomoc JBL 4343a

Predpokladam ze poznas toto forum, kde sa dozvies najviac http://www.audioheritage.org/vbulletin/index.php

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Prosim o pomoc JBL 4343a

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£