Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » neuplne tesla ars 704

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: neuplne tesla ars 704

zdravim vas
skusal som na zaciatok hladat ale o tychto reproduktoroch som toho nenasiel vela resp. vobec nic. dostal som sa k jednemu paru tychto repro. akurat ze su mierne vykuchane. v jednej bedni chyba uplne vsetko okrem reprakov ktore tam su. a v druhej bedni chyba iba trafo vyhybka tam je. no neviem ake parametre by mali mat vsetky tie veci schemu najst nemozem iba ta co je na repromanii a ta nieje moc konkretna. nevedeli by ste mi poradait kde kupit resp. ak sa to vobec da alebo kde zohnat vsetky potrebne veci na spravny chod.
na repromanii som cital ze to bude fungovat aj bez toho trafa takze niekedy to vyskusam aj bez neho na tej jednej bedni, ale dovtedy ak mi hodite koment budem rad. dakujem vsetkym vopred za reakcie.

Re: neuplne tesla ars 704

Tohle jsi předpokládám našel: http://www.repromania.net/tesla/tesla-r … rs-704.php
Je tam snad úplně všecko, co potřebuješ.
Co na té schémě není úplného?

Trafo je tam pro napájení bedny ze 100V rozvodu. Ak jí chceš živit přímo z běžného domácího zesilovače, to trafo je stejně odpojené, kontakty 3 a 4 rozpojíš. Bedna se pak napájí svorkami 2 a 4 (15ohm).

Re: neuplne tesla ars 704

no jo teraz ked tak nato kukam tak to uz budem vediet. nasiel som aj cievku 1,5mH ktore chybaju http://www.spotel.sk/dexon-civka-15-mh-drat-125/ veruze to nemaju v kazdom obchode ako som dufal. dik za pomoc

takze po premerani a vyskusani su vysledky nasledovne vsetkych 12 reproduktorov ARO665 idu a su v poriadku no vyskove ARV265 to uz maju za sebou. a zatial celkovy dojem hoci hrali len tie sirokopasmove je taky ze nehra to vobec zle no cakal som od toho omnoho viac.

Re: neuplne tesla ars 704

A čo si od toho čakal? Predpokládám, že basy, ktoré tam chýbajú...:)

Re: neuplne tesla ars 704

Tohle se používalo v kinech a na akcích, kde šlo hlavně o srozumitelnost a výkon ne?

Re: neuplne tesla ars 704

TheLastUnicorn napsal:

A čo si od toho čakal? Predpokládám, že basy, ktoré tam chýbajú...:)

jj aj tie som cakal

a ano pouzivalo sa to na tie vacsie priestory. prosim  poradte nejaku alternativu k tym vyskovym alebo priamo ci sa nedaju zohnat originali ARV265

Re: neuplne tesla ars 704

zkus si dát na arv inzerát, třeba se někde najdou.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » neuplne tesla ars 704

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£