Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

Dobrý den, mám problémy s touto bednou, bohužel u nás v okolí není žádný servis ani opravář, který by se v těchto bednách vyznal a tak moc prosím o servisní manual, jestli někdo máte??? Potřebuji nutně, moc prosím...

Re: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

zkus napsat na pasound@pasound.cz (offišl prodejce RH-Sound) ikdyž skoro pochybuju že k tomu je něco jako servisní manuál vůbec zpracováno big_smile

Re: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

A kde to je to okolí opravářů prosté ?

Servismanuál nikdo asi nemá, zkus požádat prodejce svého, nebo vlastní rukou rozkreslit. Někteří servisáci mají některé desky rozkreslené.

Web

Re: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

To zabité město je Děčín... našla jsem tu jen jednoho opraváře, který je ochotný se do toho podívat, ale prý s manualem... sad(( elektronice vůbec nerozumím, jsem jen instruktorka, která potřebuje ke cvičení hudbu, takže nějaké kreslení... big_smile bedna hraje, ale po chvilce se zeslabí zvuk, když do toho bouchnu, tak to zase naskočí.. a takhle pořád dokola... takže to asi snad nebude nic vážného, tak se mi kvůli tomu nechce kupovat hned nová bedna :-/

Re: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

Servisák, zabývající se nf technikou takto jednoduchý zesilovač spraví i bez schématu, natož tak servisní dokumentace. Ten zesilovač je echtovní Čína, takže dost pochybuju, že by od toho nějaká čárka byla. Konkrétně přímo těchto plasťáků jsem opravoval a upravoval už mraky. Prodává se to i pod jinými značkami, ale je to pořád totéž, jen jinak označené.

Web

Re: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

Tak to mám smůlu, že nebydlím v luhačovicích.. sad a nevíte, co by to mohlo být???

Re: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

jestli se to vždy "opraví" právě tím úderem, tak by to teoreticky měl být někde nějaký vadný kontakt nebo spoj.... ale těžko říct, tohle je to nejjednodušší co mě napadlo, a co vždy kontroluju jako první když něco zlobí.... jít postupně po kabelech, přes jednotlivá zařízení...pak se zjistí kde je přesněji problém, a tam to pak řešit víc do hloubky. Každopádně se na to bude muset asi někdo podívat, takhle to bude vždy jen střelba od boku big_smile

Re: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

On se ten zesilovač dá vyšroubovat, odpojit oba reproduktory a někomu poslat na opravu, není nutné někam vozit celou bednu. Ty zesilovače bývají díky Pb-free plné studeňáků, už se i stalo, že kvůli stuďáku na jednom z budičů odešel celý konec.

Web

Re: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

no bohužel tady není nikdo, kdo by byl ochotnej se do toho kouknout sad((

Re: RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

A kde to bylo kupováno ?

Tyhle krámy se opravují běžně, taky se to většinou kazí dost často. Kdo se opravdu vyzná v audio, nemá s tím obvykle problémy.

Web

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » RHA 15/2/300P - Aktivní reprobox... NUTNĚ SHÁNÍM servisní manual

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£