Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

Zdravim, o tom zosilovaci moc neviem, netusim ani aky to ma vykon. Snazim sa zohnat nieco lacne cim by som krmil Monacor Carpower SP-252C a rozhodujem sa medzi LaMou3886 od OPAMPA alebo Tesla AUJ637 - ten by som vedel zohnat zhruba za 25-30€, preto sa pytam ci sa to oplati a ci o tom zosilovaci niekto nieco nevie. Dakujem.

(upravil Paull25 5. 1. 2014 21:15)

Re: Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

Ne, nikdo o něm nic neví a určitě to nikdo ani neslyšel. Zkoušels sakra třeba hledat tady na fóru nebo na googlu? Až to všecko prohledáš a najdeš tak si odpovíš sám.

Re: Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

uz som hladal ale asi 99,9% vysledkov su len navody ako to prerobit na normalny zos, ja som chcel nejake konkretne info napr. ci je to vhodne na napajanie subwoofera, ci to nema prilis velky vykon a neupece to ten reprak atd.

Re: Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

Paulle co to meleš? :
http://aldax.cz/index.php?act=prod& … key=auj637
Tak tohle monstrum by jsi chtěl dát do subu? sad

Web

(upravil neclovek 6. 1. 2014 13:16)

Re: Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

sak to, ze asi to ma ta net sub prilis velky vykon, a tiez by s tym bolo prilis vela roboty, lebo vraj na tom treba menit elyty a zhnite polovodice big_smile tak neviem ci sa to oplati a aj tak to tomu repraku da asi dost zabrat... Asi racej nekoniec postavim LaMu od OPAMPa a bude svaty pokoj big_smile

Re: Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

Pane bože, za 1. NEMUSÍ to sprevádzkovať ako mostík a za 2. čo tak točítko volume? To nikto nepozná? Tým sa dá celkom v pohode nastaviť primeraná a vyhovujúca hlasitosť. Celkom doporučujem, hlavne tým, ktorí dosial neprišlki na to, na čo slúži....

(upravil neclovek 6. 1. 2014 13:52)

Re: Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

clarion napsal:

Pane bože, za 1. NEMUSÍ to sprevádzkovať ako mostík a za 2. čo tak točítko volume? To nikto nepozná? Tým sa dá celkom v pohode nastaviť primeraná a vyhovujúca hlasitosť. Celkom doporučujem, hlavne tým, ktorí dosial neprišlki na to, na čo slúži....

O mostiku tu nikto nic nevravel, ja vravim o vykone tych 100W, ktore to normalne dava, bojim sa ze ten reprak to nezvladne, hlavne sa bojim ze bude stale prekracovat xmax. Ja tomu obcas viem aj dost pridat a ako uz som pisal, pravdepodobne s tym bude celkom vela roboty a dalsia vec, kde to budem skladovat? big_smile Povodne som to chcel ako aktivny sub, ale taketo monstrum doovnutra dat asi nemozem, ci? A ako uz som pisal, vobec neviem ci je to vobec vhodne na sub, dost by ma nasralo, keby si to pripojim a sub by mi od 100hz dole nic nehral, lebo koniec koncov, bolo to na rozhlas, nie? big_smile

Re: Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

ondra ch: http://t.qkme.me/354zb6.jpg

neclovek: Fakt na netu nic nenajdeš? Zrovna to řeší jeden týpek na svetelektro čeká že z toho dostane nejlepší zesilovač na světě, tam taky nehledalsí? když to napíšeš do googlu tak ti vyjedou jen návody? big_smile já si myslím že ne. Vyjede ti uplně všecko. Ono to jen nechce bejt línej. Když to ten reprák nezvládne, tak buď tam dám jinej reprák nebo to nebudu tolik hulit, to je logický ne? Ta práce s tím je, ale není to zase tak hrozný když se držíš návodu a když neděláš můstek smile Další věc můžeš to rozebrat a bude to pak menší ale celkem dost blbě se to uchlazuje záleží jaký tam je trafo některý dost topí a nemaj ani odbočky na 220 a 240, jen jednu. Určitě to nemůžeš dát dovnitř. A na sub je to vhodný, to si taky vygooglíš na netu. Tak zkus začít hledat a fakt si na většinu věcí odpovíš sám!

Re: Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

No dobre, ale este sa chcem spytat, bude to ovela drahsie a ovela viac roboty ako si posravit tu lamu? Lebo menit filtraciu, potom dalsie elyty a este nejake rezistory a kadeco ostatne, mne ide o to ci sa to oplati? Neviem co vsetko presne by trebalo menit tak neviem kolko by to stalo ale samotny modul mozem mat za 28€ + k tomu este treba priratat cenu vsetkeho co bude treba menit a samotnu lamu mozem mat za 4,5€ + cena ostatnych suciastok a trafa.

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Tesla AUJ637 - Oplati sa kupovat?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£