Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

Škoda, že som túto tému nezachytil skôr, v podstate onkyo tx-sr626 nikdy nerozohrá kovovú výšku, pretože na to absolútne nemá. Spomínaný marantz je veľmi dobrá voľba, ku všetkým klipom sa všeobecne doporučujú hlavne zosilovače Nad. Marantz má zase veľmi muzikálny a univerzálny zvuk, zosilovače a receivery od marantzu majú na Slovensku najväčšie zastúpenie majiteľov. Nakoniec buď rád, že si neporiešil to onkyo ku klipom, to by bola veľmi zlá voľba.

Web

Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

co tim myslis, nerozohra kovovu vysku?

Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

S touto kombinací jsem velmi spokojený. Tento model jsem pořídil za 18 tis. což je fajn. Repro jsem sehnal za 12.5 tis. Taky myslím dobrá cena smile Vše nové.

Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

Jo jo. 18 je výborná cena. Běžně pod 20t nejdou.

Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

To zorg: celá šestková rada onkyo receiverov ma veľmi zlý zvuk s reprosústavami s kovovou výškou, pretože majú elektronický prízvuk a mizerný zosilovač, ktorý nedokáže vytvoriť ani klasický stereozvuk. Obyčajná stavebnica s tda alebo LM za pár šušňov má omnoho lepší zvuk ako spomínaná trieda avr. Aj v hifi excelii sa jasne vyjadrili k tejto modelovej rade: ´´nedoporučujeme pripájať reprosústavy s kovovou kalotou´´ ja som si to sám vyskúšal a rýchlo pochopil v čom je problém, v receivery. Tam je len dobrá výbava, ale zvuk ponebohom smile Tieto receivery hrajú s takýmito výškami ako mp3 128-160kbs, pod dekou a elektronicky.

Web

Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

slušná dojmologie big_smile (no offence)

Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

Zo šestkovej rady jen najlepšia SR-605 smile howk smile

Web

Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

Ze šestkové řady je nejlepší 595 tongue

Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

To je päťková rada zorgu darmo big_smile staré integry boli tiež výborné, len im chýbajú novodobé debiliny smile

Web

Re: AV reciever ke Klipsch RF-82

ona když jim dojela řada, tak přeskočili na 6. wink