Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Výhybka - ARS 840

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Výhybka - ARS 840

Zdravím pánové,
nemáte někdo náhodou po ruce schéma výhybky do této soustavy? Kolega z práce je přivezl ať se na ně kouknu, že je půjčoval na akci a jak je vrátili tak nehrály. Respektive hraje bas v jedné bedně a evidentně je "přiškvařený". Rozmontoval jsem je a v jedné bedně všechny repro KO sad a v druhé přiškvařený jenom ten bas. Co se týče výhybky je jako po výbuchu. Vyměnil bych poškozené součástky, ale ani jejich hodnoty nejde přečíst sad.  Prosím Vás tedy jestli někdo nemáte v šuplíku založené schéma. Reproduktory budu shánět v jiné sekci smile. Děkuji předem

Re: Výhybka - ARS 840

Já to mám. Někde se to tu válí, jen to najít. Obšlehnul jsem to když jsem ve výhybce měnil kondy.

Re: Výhybka - ARS 840

Budu Ti moc vděčný pokud si najdeš čas pohledat to schéma smile

Re: Výhybka - ARS 840

Tak to bude až příští týden. Originály jsem někam zašil a nemůžu to najít a kopie jsem dal kamarádovi aby to překreslil do PC do nějakého rozumného formátu. Teď jsem mu psal a že to má na noťasu který bude mít u sebe až příští týden takže vydrž.

Re: Výhybka - ARS 840

Jasne ma to vcelku cas, dekuji smile

Re: Výhybka - ARS 840

OT: myslím že reproduktory do ARS840, hlavně ARN730, budeš sháněť velice obtížně. Ale pokud by někdo měl navíc dva kousky v dobrém stavu, dám klidně 500 za kus.

Re: Výhybka - ARS 840

Babakus : souhlas, proto jsem již kontaktoval p. Husáka se kterým jsem domluvený na převinutí na původní el. hodnoty. Jelikož zbytek reproduktoru je ve vzorové stavu, oplatí se to a převinutí jedné ARN 730 vyjde +/- 300,- což je pro mě skvělé. Kdybych o nějakých ještě veděl vím kdo má tedy zájem smile

Re: Výhybka - ARS 840

Schema výhybky ARS 840 najdeš v knize Reproduktory a reproduktorové soustavy - strana 198, autoři Svoboda - Štefan, rok vydání 1976

Re: Výhybka - ARS 840

Servit : díky, bohužel tuto literaturu doma nemám. Kdyby byl kdokoliv ochoten, kdo tu knihu vlastní, nascanovat mi to schéma budu rád. Věřím, že Tháles to schéma má taky smile  Děkuji

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Výhybka - ARS 840

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£