(upravil Ej Pxy 9. 9. 2007 8:25)

Re: ARN 6614

Ja mam doma dva subwoofery 6618 35x35x35 (30L) a som s nimi spokojny, pekne som ich vytlmil a nepoužil som žiadne vystuhy, taktiež mam ešte jeden 6614 v 45L ozvyčnici (taktiž bez vystuh) a zada sa mi že tento vo večšej ide trošku hlbšie ale zato tie v 30L zneju razantnejšie preto doporučujem prave 30L....
Ani jedno auto repro čo som počul nestalo za tu cenu čo za to pytali, v aute Sony Xplod 2x600W ha ha ha... dat tam dva 600W eminence kappa series a garantuje že auto pride o skla... Kupil som Jensen do auta, zapojil som to a skoro som sa pogrcal, nie lne že to nemalo zaťažitelnosť a velmi slabu citlivosť ale ešte to ani neznelo a veru neboli lacne a bol to večši šmejd ako povodne fabricke 10 ročne... Hertz a JBL subwoofery sa ešte dali aj ked cena už nie až tak a Infinity, JBL a Bose autorepro nie su na zahodenie ale cena za kompletnu auto zostavu je dost vysoka. Zavrhujem autorepraky hlavne kvoli nepriazdnivemu parametru cena/vykon. Im ide skor o to aby tie repraky vyzerali, to ako hraju je asi druhorade... tak mi to pripada... A štvorcovy kicker sub alebo vyskoko vykmitovy Logitech su absolutna spodina audio zariadeni...
http://uk.youtube.com/watch?v=NNP6fHOBF04

(upravil sinclair 8. 9. 2007 17:54)

Re: ARN 6614

Ano-když uvážíme, kolik stojí /stála/ taková Phase Evolution Aliante Neo 12, neodymový 12" dvoucívkáč /sice ne špatný/, tak po prostudování katalogu Prodance dojdete k názoru, že za ty samý peníze dokážete koupit dva až tři superrepráky, které Vás v autě rozšmelcujou na sračky a ještě Vám možná zbyde nějaká ta tisícovka na zesilovač.

Web

Re: ARN 6614

možno myslel sony xplod, ale to nič nemení na tom, že to hrá hnusne smile citlivosť to nemá smile ešte aj SAL hrá lepšie smile

Web

Re: ARN 6614

A to pri tom SAL hra hnusne....