Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » stavba zesilovače 2.1 - začátečník

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: stavba zesilovače 2.1 - začátečník

Jsem absolutní začátečník mohl by mi někdo poradit jak postavit zesilovač 2.1 - 2 x 3W , 1 x 35W.

Re: stavba zesilovače 2.1 - začátečník

Podle mě tak malej výkon nemá cenu stavit. Napiš jakou máš představu o cenovým stropu, podle toho se rozhodne.. wink
Ale jestli si totální začátečník asi bych volil něco jako 2xLM1875 a 1XLM3886.. Návrhy jsou přímo tu na fóru dostupný i s podporou zdejších členů.

Re: stavba zesilovače 2.1 - začátečník

Cenový strop jsem mám na nule ale doma mám plýný stůj ruzných kondíků a rezistorů. Jinak díky. big_smile

(upravil sagitarius 13. 7. 2013 6:32)

Re: stavba zesilovače 2.1 - začátečník

Plnej stůl kondíků a rezistorů je ti k ničemu. Podívej se na schema nějakého zesilovače....
Pokud žiješ s představou, že z toho postavíš zesilovač, pa máš bohužel jen jedinou možnost- koupit tovární.

Web

Re: stavba zesilovače 2.1 - začátečník

Podívej se tu a najdi vlákno od betatrona, má tam spoustu konstrukcí takzvaně za 0,- kč. Taky tady je kompaktní odladěná konstrukce, tam ale budeš muset asi něco investovat https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=8238

Re: stavba zesilovače 2.1 - začátečník

jako skutečně low-cost považuju něco se švábama, buď ty TDAčka nebo LMka. Pak možná nějáký diskrétní řešení jako V-mos, uni-50 a další, ale tam už je potřeba určitá zkušenost při oživování, protože se občas vyskytly problémy s bezproblémovým chodem a bylo nutno to umravnit.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » stavba zesilovače 2.1 - začátečník

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£