Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Ostatní technika » Přepínač vstupů

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 67 z 67]

Re: Přepínač vstupů

No dobře, ale k čemu je dobrý nevyužitý vstupy zapojovat na "umělé zátěže" ? Tím akorát budeš v zemních vedeních budit proudy; sice velmi malé, ale budou. Kdežto kdyby to viselo v luftě, tak proudy nebudou žádné, tzn tímto lze odstup spíš snížit, než zvýšit. Sice ten rozdíl bude asi 0,00nic decibelu, ale bude to tak. Nebo co tě vedlo k těm 47k  votporům ?

(upravil Dohnalik 22. 6. 2013 19:07)

Re: Přepínač vstupů

No právě že když zůstanou v luftě, tak tam žeprý je odstup horší, dle PMA...nevím, taky se mi to moc nezdá
Kdybych nechal země připojené i po odpojení vstupu a přes 470R bych na zem zkratoval nevyužitý vstupy, tak by to mělo mít asi lepší odstup, pokud jsem to dobře pochopil... ale mi se zdá, že tím odstup hodně zhorším, proudy potečou velký a naindukuje se mi to do signálu.

Re: Přepínač vstupů

Nakonec jsem to vyřešil takhle...
http://s16.postimg.cc/6k20en0v5/V_st_i_ek.jpg

(upravil Jan16 23. 6. 2013 13:49)

Re: Přepínač vstupů

a) máš dole chybu
b) je to zbytečný
c) myslel jsem, že audiofilové nemaji rádi kontakty a přechoďáky, ty tu máš jeden navíc v sérii viz bod B
d) kdo tě naladil na takovou vlnu paranoismu? smile

//když už nutně potřebuješ mít 4 přepínací kontakty na jeden stereo vstup, proč neodpínáš i země, místo prohánění signálu přes dva kontakty?

(upravil Dohnalik 23. 6. 2013 14:37)

Re: Přepínač vstupů

Původně jsem to chtěl udělat tak, že bych odpínal země...už se v tom nevyznám, každej tvrdí něco jinýho...
Kontakty jsou dvojtý a zlacený, neboj smile

//seru na to, překopu to na odpínaní i zemí, má to tak většina věcí, co jsem kde našel, jenom PMA musí tvrdit něco jinýho...

(upravil Jan16 23. 6. 2013 15:55)

Re: Přepínač vstupů

Konečně správnej názor smile

//PS: Snad si nechtěl odpínat pouze země? mad

Re: Přepínač vstupů

Ježiši, tak zase takovej extrémista nejsem.

Příspěvky [61 až 67 z 67]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Ostatní technika » Přepínač vstupů

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£