Re: CS8416 - jitter

a jak ten jitter měříš? 50-200ps je možná jitter CS.. ale jitter zdroje jste k tomu zapomněli připočítat..SMD vs THT.. to je na dlouho...nejlepší je zkombinovat použití SMD a THT tak, aby se využily jejich klady na těch místech kde je třeba..

Web

Re: CS8416 - jitter

Jitter viz nahoře: neměřím, jen střílím podle spektra sinového signálu. Je to zatíženo chybou, ale myslím, že jednotky ns to pozná. smile

Web

(upravil luta 20. 1. 2013 23:36)

Re: CS8416 - jitter

ukaž foto měření, schema, foto DPS, osazení, ... ono se pak líp radí smile 700 ps jitter je na úrovni adaptivního USB ..to snad i pcm2902 má lepší hodnoty

Web

Re: CS8416 - jitter

PCM270x mají technologii která ten jitter docela slušně zpracuje, klidně pod 500ps...

(upravil amarokcz 21. 1. 2013 0:56)

Re: CS8416 - jitter

Jo, pravda, na takovéto hraní na cesty k NTB jsem si dělal DAC s PCM2704 a při Fs 44.1kHz je spektrum nad -105dB čisté, při 48kHz je to o cca 3dB horší.
Jinak ty měření... co chceš vidět? Snad spektrum připomínající les? big_smile
Jeden les třeba tu: http://www.imagehosting.cz/?v=spdif.png
Schema ti těžko ukážu, tohle není moje dílo a překreslovat nehodlám.
Před chvílí jsem všiml, že se mi po spektru pomalu pohybuje spektrální čára, tudíž to PLL je nějaký divný. Zajímavá věc je že když se hrotem měřáku dotknu jednoho bodu v PLL filtru (mezi R a Cfilt), tak ten les skoro zmizí (druhý hrot je na zemi). roll

Web

Re: CS8416 - jitter

Juu, to je krásnej les big_smile Bude v háji CS.

Re: CS8416 - jitter

Však už je pomalu ale jistě na cestě nový, tentokráte PB-Free mad

Web

(upravil luta 21. 1. 2013 11:59)

Re: CS8416 - jitter

zkusil bych si pohrát s tím PLL filtrem.. jestliže to umravňují svorky multimetru, pak by to mohl umravnit nějaký rezistor rozsahu 1-10Mohm.. co třeba vošklivoskop a dívat se co se tam děje ? smile chceš poradit, ale mlžíš co je to za krám z ebay smile

Web