Téma: tak jeste jednou selenium 15PW5

Tak jsem si dneska rano udělal dobře a koupil 15PW5 smile Nekdy driv jsem se Vas tu ptal co by bylo vhodnejsi , esli kappa 15LF nebo nebo 15PW5 do mooc velkeho objemu 200 l  BR. Rozhodl jsem se tedy pro 15PW5, pač se mi naskytla celkem dobra nabidka - repro kupované v srpnu tohoto roku , pouze malinko pošramocená membrana asi z duvodu špatne manipulace < rozeznatelne jen z blizka>  , jinak ve vybornem stavu jeste se zarukou. Repro bylo za 900 + pošta 100 = 1000 kč..  A ted bych se chtel optat, mam to napojeno na 50w zesilovač a hraje to vice než v pohodě, ale mam pripraveny 200 w zesilovač a chtel bych poradit jaký teda ten subsonický filtr??? Videl bych to na sub junior, ale jak už nekdo rikal " s vyšším delicim kmitočtem "..  Jaký byste teda doporučovali? Děkuji za odpovědi..

Re: tak jeste jednou selenium 15PW5

Seniora

Re: tak jeste jednou selenium 15PW5

Zatím než bych ten filtr vyřešil, můžu do něj pustit tech 50 w bez obav o prekročení X demage? zatim to jen tak lechtam , ale rad bych ho roštnul, ale pokud bych ho mel ohrozit, radeji si počkam..

Re: tak jeste jednou selenium 15PW5

Do velkého objemu se zdá tohle Selenium lepší, i Xlim má lepší, sic ne o moc, celkově to ale není nic extra.
Pokud skrus nepotřebuje param. ekvalizér, stačil by bohatě si myslím junior, sinclair ho může nastavit třeba na 30Hz.