Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zdroje signálu » Tesla NC500

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Tesla NC500

Zdravím,

včera jsem konečně dostal do rukou Teslu NC500. Mám problém s brumem, který se vyskytne při zapojení zemnícího vodiče do zemnící zdířky na Transiwattu 140. Když je zemnící vodič odpojen a gramo je propojeno jen přes Cinche tak je vše absolutně bez brumu a jakýhkoliv rušivých elementů. Otázka tedy zní: Je normální, že začně gramo brumět při zapojení zemnícího vodiče a bez něj je bez brumu? Děkuji.
Dolejší

Re: Tesla NC500

Tvorí sa Ti tam zemná slučka pri zapojení zemniaceho vodiča. Zemniaci vodiť proste nechaj odpojený a je po probléme. Gramo je aj tak uzemnené cez CINCH-e.:-)

Ak všetko hrá ako má, tak to viac nerieš.

Re: Tesla NC500

OT: Copak to je za verzi TW140, že má cinche? smile kdopak se v tom vrtal a jak?

Web

Re: Tesla NC500

TW140 - vše původní - od Sinclaira wink na gramu jsou cinche, vedu to díky RG 62 do DIN big_smile  (to bylo pájení big_smile)

Re: Tesla NC500

Zjistil jsem další "problém". Při přehrávaní hlasitejších desek (skoro všechny maxisingly) ramínko jakoby rezonuje až vrčí jak vrtačka. Je to tedy pouze ve špičkách. Přijde mi ale, že gramofon i tak celkově dost hraje - zvuk přenosky se přenáší na šasi - nevím jak to je u NC500, a to snad není správné Všechno se zdá pevné. Pomůže když se dotknu nějaké části u osy raménka - i té stabilní. Jediné co mě napadá je, že nejsou "dotažené" hroty co drží raménko. Ale do toho se bojím hrabat. Gramofon i přes "rezonanci" hraje perfektně. Vyveďte mě z omylu, jestli to je normální vlastnost gramofonu. Díky.
M.

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Tesla NC500

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£