Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 107 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 105 106 107 108 109 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [2,121 až 2,140 z 8,422]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

mě se třeba asi ani pomalu nevlezou do pokoje big_smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pořádnej zvuk potřebude pořádnej rozměr bedny big_smile

(upravil voltik 31. 8. 2012 11:49)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Navštívil sem slánský festival Rock na Valníku, který dnes a zítra pokračuje

http://img10.rajce.idnes.cz/d1001/6/6995/6995044_f4ccac6b3af18bbeedeb3d7674705779/images/IMG_9234_2.jpg?ver=2

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Narazil jsem na rozhlasovou ústřednu. V kurníku byly zlatý vejce 3AN 670 07. Konečně taky mám. A nedám. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak tedy také něco přidám. Obstaral jsem po páru ARZ 201 a 2 AN 633 50, takřka ve stavu nových. Jakmile se sejdou v párech i vhodné transformátory, mohu beze spěchu reinkarnovat elektronkový poslech i jinak, než přes sólo širokopásmové repro. Tyhle návraty do dětství pro mě mají konejšivé půvaby.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

konečne rodinka pokope

http://svetelektro.com/modules/Forums/download/file.php?id=39828&mode=view

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

2DJ_Rix:jak sly ty kity co jsem ti poslal slozit?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mirku v životě jsem bedny nedělal,takže nevím jestli to můžu hodnotit,navíc moje montážní prostory ala obývák a jen dvě svěrky tomu moc nepřidávají,ale myslím že to šlo dobře. Mám slepenou první budku,teď lepím druhou. Nelícuje to úplně na 100%,ale za ty prachy big_smile Jsem spokojen,pokud někdo chcete stavět TOTEMy,mohu kudlibabku určitě doporučit!

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Rixi pokud bys příště potřeboval nějaký svěrky, tak stačí říct. Zase tak daleko to od sebe nemáme, tak bych mohl nějaký zapůjčit..
Jinak jsme dnes jako hasiči sehnali další kontakty v Hodějicích a tak můžeme započít další spolupráci.

K elektru, podařilo se mě sehnat za "pár" korun osciloskop 2x20Mhz na takovýto základní měření, tak doufejme, že se po těch letech konečně něco naučím.

Jinak dnes v 19:30 hraje v Praze Ibrahim Maalouf, což je podle mě jeden z předních čtvrttónových trumpetistů (viz. Beirut!!)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Konecne, dosla trafa takze uz tez hraju! Co to taha z tech blbych TVM je docela zazrak, zadne vycitky, tenhle zes za to jednoduse stoji. Problemy se stabilitou diky rychlejsim budicum a dojitym lateralum na konci zatim nezpozorovany, nicmene ted budu chvili poslouchat, na mereni a testy bude jeste hodne casu wink

http://i50.tinypic.com/261kjh2.jpg

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Krasavci, koukám, že taky používáš zubní kartáček na čištění smile

(upravil The_P 2. 9. 2012 12:47)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jojo, pan Dudek holt umi! A mas pravdu pouzivam - namocit v toluenu a necistoty jdou dolu jako nic, akorat jeden musi casto namacet a odsavat 'spinavy' toluen aby to nenechavalo fleky, ale DPS je pak jak nova wink

EDIT: Akorat za tu mechaniku by nekteri slusne receno mene zrucni obcas vrazdili!

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pěkný to máš smile Zkoušel jsi obdelník a ladit kompenzace? Přece jen maji ty konce dvounásobnou kapacitu..

Web

(upravil The_P 2. 9. 2012 16:19)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Reeb: Diky + ja vim a priznam, ze nezkousel.. ZATIM. Patlam to uz druhym rokem po vecerech a mam to vylozene jako oddych a konicka, takze jsem zatim rad, ze to 'vydava zvuk'. Nicmene na kompenzace asi casem sahat budu, precijen mi to neda a zenerku i odpory v korekci jsem dal uz ted jine, takze to doladim nejdrive co se EC tyce a pak mozna zacnu sahat na kompenzace.

Nicmene co se kapacity koncu tyce, trochu jsem to zabrzdil odpory 12R u P a 18R u N abych srovnal rychlost N/P koncu nastejno a aby mi to preventivne nekmitalo. Skopek mam 100Mhz takze az se budu nudit tak to poladim, zatim naposlouchavam vicemene puvodni zapojeni. Samotneho me to zajima ale priznam se po te mechanice ze mam na par tydnu 'dost' od bastleni. Navic chybi dobastlit softstarty, zdroj pro HYPu, prepinani vstupu a cekam jestli se DjRix ozve s tou Alps/Moskalou. Ono je furt co delat a ja nikam nepospicham.

PS: Zatim spise sleduju jak moc ty lateraly topi, klidak mam 400mA coz precijen neni tak malo a lateraly se tedy predvadi v plne krase. Oni ani ty budica 2SA/2SC nejsou zrovna 2x chladne, musim se pak podivat kolik jima vlastne ma tect a skutecne tece. Ale hlavni je zvuk a toho se nemuzu nabazit smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Petře ALPSY mám už týden doma,začátkem týdne bych měl zadat výrobu destiček na ně. Takže snad do měsíce bys měl mít vše doma smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

DJ_Rix: Vida vida, tak to jsou dobre zpravy, jeste jednou diky! Ze by se to konecne zacalo chylit ke konci? big_smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To je marný smile Konec nebude nikdy,už chápu tu větu že Cesta je cílem.... Pořád bude co dělat big_smile

(upravil The_P 2. 9. 2012 17:00)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jojo, ale kdyz jsem pred (ted uz docela dost) lety dodelal prvni 'poradnejsi' zes s TDA7293 a LM1036N, tak mi to par let vydrzelo. Tak si docela naivne verim, ze ted to taky chvili vydrzi. Nicmene mas samozrejme pravdu, mam tu jeste material na dalsi DPA, chtel bych slyset nejakou tu HYPU jako koncak (A170)? A taky by to chtelo neco vlastniho. Boj je predem ztraceny, ale timhle tempem mi to tak akorat vydrzi do doby, nez me zakopou pod drn wink Jeste, ze audio neni muj jediny konicek a mam s cim stridat, pac bych se asi jinak zblaznil.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Je to teda fakt moc pěkný. Je to hezčí než fabrická výroba.

Jinak může mi někdo odpovědět (ptal jsem se na to už i v jiném vlákně), jakou výstupní impedanci musí mít stupeň před tím Thalesem zpopularizovaným fyziologickým regulátorem - vidím ho úplně vpravo na knížce? Budou to řádově asi ohmy, co? Nebo i nějaká desítka ohmů? Vím, že se to dá spočítat nebo odsimulovat, simulovat neumím a počítat takový kmitočtově závislý prvek pro různé natočení hřídele těžko představitelné.

(upravil DJ_Rix 2. 9. 2012 18:24)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

jik:

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … 710#168710

Pro vstup je to o řád méně. Zhruba od 5k to jde do háje viditelně. Čili max do 1k.

Příspěvky [2,121 až 2,140 z 8,422]

  Stránky: ««« 1 ... 105 106 107 108 109 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£