Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Oprava Magnat XTC 1200

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: Oprava Magnat XTC 1200

V podstatě všechno je tady. Mám tedy dotaz na někoho, kdo má velké zkušenosti s opravováním měničů: do kolika korun bych se vešel, jestliže bych od něj chtěl nechat zkontrolovat celý měnič, pak opravit koš a znovu nalepit závěs? Nejlépe Praha.

Re: Oprava Magnat XTC 1200

Na dotaz neodpovím, ale poradím. Investuj radši do jinýho repráku... ono to i po opravě nebude ono ;o)

(upravil Yeayer 14. 8. 2012 12:29)

Re: Oprava Magnat XTC 1200

ato-mic: teď jsem uviděl v jakym je to stavu celý - je to na vyhození... Zbrousil a smyl jsem z koše tu vrstvu toho bílýho něčeho. Pod tim je to černý, a jsou tam vyžraný normálně díry... Takže jsem to komplet vydrhnul, teď jsem přilepil Chemoprénem extrém závěs, precizně jsem omyl zbytky chemoprénu, pak jsem vyleštil magnet jako zrcadlo, ten jedinej nepodlehnul žádný korozi a je jako novej. Pak jsem vydrhnul membránu a závěs, takže už se zepředu normálně podobá sám sobě, když byl novej big_smile... Pak už na to kašlu, budu mít dobrej pocit že se mi něco povedlo a počkám, až pan prodejce napíše, že mi vrátí prachy a tohle už nechce zpátky, protože by to stejně vyhodil big_smile... Nebo mě taky může poslat do ha*zlu, nebo neodepíše vůbec... Achjo.
---------------------------------------------------------------------------
EDIT: tak závěs bez problémů drží. Akorát prostě nejde vybrousit ten koš no hmm. Je rozežranej na dvou místech dost brutálně, takže to nejde ani rotační bruskou.... Holt už tak max. na ozdobu big_smile

(upravil Yeayer 14. 8. 2012 16:02)

Re: Oprava Magnat XTC 1200

Tak jsem to komplet celý osmirkoval, membránu a závěs jsem vyleštil, ocelový kryt magnet jsem vyleštil znovu taky. Teď už zbejvá jenom vysát bordel z vlnovce, a předpokládám, že nějakym hoodně výkonym vysavačem vzít i dutinu v magnetu. Pak přepájet terminály, vyčistit šroubovací svorky a je hotovo. Pak ale vyvstal poměrně velkej problém - existuje nějaká chemikálie, kterou by se dala vyčistit ta bílá krystalická hmota na koši (vypadá uplně stejně jako to, co se tvoří na starejch akumulátorech, třeba z vrtaček, skoro bych to typoval na vodní kámen, nebo nějakou "sůl")? A potom čím zadělat ty vyžraný díry, a čím ten koš nalakovat?
I když je to celý bílý, tak se mi při smirkování tvořil jenom černej prach a bordel ze smirkování byl taky jenom černej, ale po tom, co jsem vyluxoval místa, kde jsem smirkoval, tak to bylo opět šedobílý a ta bílá sr*čka tam byla taky? Máte s tím někdo zkušenost?

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Oprava Magnat XTC 1200

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£