(upravil redyuri 20. 10. 2007 20:25)

Re: TDA1562Q

z sos.sk boli 1562Q origoš, aspoň sa tak správali tie dve čo som odtiaľ bral pred rokom

Web

Re: TDA1562Q

Ahoj mám problém potřeboval bych poradit. Dělal sem zesilovač z amara 10/2000 : http://www.slideshare.net/amaterskeradi … esentation   se dvěma 1562q. spájel sem to, ale jede mi pouze jeden kanál jen když dám vysoko hlasitost a jako kdyby se do něj dostávalo praskání a chrčení, druhý nefunguje vůbec jen chrčení. Myslím že sem všechno zapojil dobře, většinu spojů sem znovu přepájel a stále nic.
Nevíte v čem je problém ?

Re: TDA1562Q

Dobrý den..
Mám ten samý problém že mi zesilovač pracuje jenom v B třídě.. A ještě mi ten zesik nefungoval a tak jsem se na to koukal a ten odpor 470Kohm mi přišel moc velký tak jsem tam dal pouze 470 ohm a začalo to zesilovat, ale pouze v B třídě.. Ale možná to je tím že mi do toho zesiku jde pouze 12 V a v datasheetu je snad napsáno že H třída pracuje až od 14.4 V tak jestli to není tím.. Děkuji vám za radu

Re: TDA1562Q

Jak rikal sinclair ze zmerim to napeti jake tam ma byt?podle datasheetu jsem nic nenasel..taky se mi to zda ze to nejaky slaby,napjim to 15V ze zdroje a ma to odber jen 1A.IO jsem kupoval za 260 ve spec. prodejne.A co ty kondiky ESR co jsou zac?dik