Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zosilňovač 100w

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Zosilňovač 100w

zdravím pánové
Prosím podělte se o zkušenosti tedy oslovuji ty kteří konstruovali tuto záežitost od pana Joži a Vasi dá se obstojně použít na hifi záležitosti ?
je třeba si lámat hlavu s tímto parametrem ? Harmonické skreslenie:   0,1% pri 100W/1kHz; 0,011% pri 100W/10kHz moc či akorát .. případně mohl by stačit na Beymu12Br70 8Ohm

Re: Zosilňovač 100w

Není třeba si s tím lámat hlavu. Jak bude použitá ta Beyma? Zesilovač by to chtělo silnější, těch 100W je do 4 ohm pokud se nepletu.

Re: Zosilňovač 100w

Beyma 12BR70 125w 8Ohm 25-1500 Hz tusim 94,5dB

Re: Zosilňovač 100w

Já vím co je ta Beyma zač, ale ptám se jak bude použitá. Jako sub, jako spodek ve 3 pásmu...

Re: Zosilňovač 100w

alesP:
Tento zesilovač používám více jak rok a jsem spokojený. Mohu srovnat s opampovym LaMa Mk2 - LM3886 a s pistoleho Symasym enhanced (2x 180W/4). Joziho JPA100 je mi nejpříjemnější. Dle mého nejlepší poměr cena/výkon z dostupného DIY. Ale opakuji, je to pouze můj subjektivní názor.

Re: Zosilňovač 100w

Beyma na sub 25-150 Hz uzavřenka cca 90 L  .

Re: Zosilňovač 100w

Pak je to OK. Akorát bacha u té Beymy na výchylku. Ráda si klepne cívkou o dno magnetu a to se jí může stát osudným.

Re: Zosilňovač 100w

Ano ano už jsem o tom tady četl v nějakém vláknu proto jsem zvolil uzavřenou bednu .. díky za konzultaci smile

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zosilňovač 100w

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£