Re: Hollywood impact-1000

Já jsem slyšel, že u vlastníků mizerných, nespolehlivých zesilovačů bývá často nějaká mozková dysfunkce, někdy totální, někdy se to projevuje jen jako porucha učení, psaného projevu, gramatiky a tak podobně. Co je na tom pravdy ?

Web

Re: Hollywood impact-1000

Oni to prostě nevidí, Tomáši...hovno čtou....a je jim to jedno...nepotřebují dokonalé věci, dokonale psát....jsou prostě blbí... smile

Re: Hollywood impact-1000

že otevírám starý téma,... vlastním holywooda i skytec.. vzhledem k tomu,že to hraje uvnitř hospody,tak je to dostačující a kupoval jsem to s tím,že když se to pokazí tak to hodím do rybníka ,který je hned vedle tý hospody.
Ale ten holywood impact - 480 hraje už asi 7let skoro denno denně a většinou do krajů svých možností po 20té hodině a vživotě se nepokazil a ten skytec konkrétně Amp-2000 ho nedávno nahradil,krze výkonější sestavy a zatím hraje půl roku taky bez jakýhokoliv problému.. jediný co mě na něm snad sere,je ten chladič ,co dělá kravál jako prase...člověk tohle musí kupovat asi s dost velkou rezervou.. a něčekat od toho to,co u toho píšou.. za tu cenu,.. ale za ty prachy..kdo by co čekal..

Ted bych rád sehnal nějaký zesilovač pro venek.. řekněme něco okolo 2x1000W RMS .. dá se koupit něco za rozumnou cenu?

Re: Hollywood impact-1000

Používat sračky typu "shitec, holýůd" a chci něco 2x 1000 na venek za rozumno je naprosto zcestné,.. ajo vlastně ty myslíš těch 2x 1000w pmpo bla bla bla co píšou na těchhle srajdách ? tak to zkus najít na netu shitec určitě takový sračky dělá,... Neříkám že já mám všecko skvělý ale takovýhle sračky bych nekoupil ani za pětikilo,.. jinak těch 7 let ti fakt moc nevěřím,..

Re: Hollywood impact-1000

Dívej,já se slušně ptal,pokud je složitý odpovědět,tak neodpovídej, hledám něco k tomu výkonu,co jsem napsal,tak hledám, ty sračky co mi hrajou v hospodě samy sebe zaplatily několikrát,takže mi nevadí,že to nejsou sračky za 10x tolik,ale jen za tolik,za kolik jsou a když mi je někdo ukrade,polije nebo rozbije,tak mne to mrzet moc dlouho nebude a vyhodím je a koupím si stejný sračky znovu.

Ano je možný,že hraje dýl jak 7let. Leží mi doma,jak ho otevřu,tak ti to nafotím,předpokládám,že ta tuna bordelu ,co uvnitř najdu,bude těm rokům odpovídat.A to hraje v mrazu,horku,vlhku a hraje a světe div se..

Re: Hollywood impact-1000

No,.. aneb jak se podniká smile je jedno že to je nahovno hlavně že to vydělá. Víc nemám co doda přeji hodně štěstí, málo odpálených beden a hodně živých lidí

Re: Hollywood impact-1000

No tak si - se vší úctou - kup prostě výkonnější sračky. Co potřebuješ slyšet? Zde se snaží komunita dělat věci dobře, Te naopak. to, že něco funguje ještě není znamením toho, že je to dobře A jelikož máme svědomí, tak ti prostě nic špatného aka levného nemůžem poradit. Dobré věci se obecně zalevno neprodávají. Pro takovou informaci jsi ale nemusel chodit na forum, což tě asi nepotěšilo.

Re: Hollywood impact-1000

Paull25:aha, já myslel, že nahovno, je zábava bez hudby, ale ty bys raděj v tý hospodě seděl potichu místo toho,aby hrálo něco, co nepůjde po těch pár pivech pod nos jen tobě. Ty by sis tam koupil nějaký zesák za několikráte tolik a pak až ti ho ukradou nebo rozbijou brečel paní mámě v klíně a seděl další půlrok potichu než si našetříš na novej.

Crashpc: já se ptal na nějaký výkonný zesilovač a ptal jsem se , zda se dá něco pořídit za rozumnou cenu a i mou průměrně inteligentní 10letou vnučku by napadlo, že hledám nejspíše něco z druhý ruky. Já jsem nikde nic o ničem LEVNÝM nepsal. Takže nejdřív čtěte pořádně a potom kritizujte.

(upravil babakus 7. 2. 2012 12:06)

Re: Hollywood impact-1000

Zesilovač na venek, řekněme 2x1000W... to jsi toho moc neřekl. Jaké bedny k tomu budou? 2x1000W už je celkem dost našlápnutej zesík a takovej bude stát i z druhé ruky kolem 15000,-Kč. Jestli chceš kvalitní a relativně "nesmrtelnej" zesilovač s takovým výkonem, můžeš si od Beryho koupit BVčko http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=14508 ... prodává ho za velmi dobrou cenu, dokonce bych i řekl že pod cenou.

(upravil majklsx 10. 2. 2012 21:15)

Re: Hollywood impact-1000

pěkná nabídka,vážně o něm uvažuju, i cena vypadá super. Jen si pohledám reference.
jinak taky máte fotky mnoholet hratýho impact a novýho skytec
obojí v plné funkční kondici.. na tom impact je dokonce made in Germany big_smile
http://i39.photobucket.com/albums/e191/majklSX/zima069.jpg
http://i39.photobucket.com/albums/e191/majklSX/zima070.jpg