Téma: Hollywood impact-1000

Dobrý den. Nevíte někdo, jaký zvuk má tento zesilovač? Začínám a chtěl bych si pořídit zesilovač cca 300w. Díky za rady

Re: Hollywood impact-1000

Asi podobný jako zesilovač Fidek nebo American Sound.

Web

Re: Hollywood impact-1000

nj, to je hezke, ale ja ani jeden neslysel hrat.

Re: Hollywood impact-1000

Prostě neznačkový koncák, který udělá kdykoliv cokoliv. Jeden Holywood jsem měl na měření, zřetelný brum v jednom kanále (blbě udělané interní země), nepříliš tvrdý zdroj, strašně levné konektory, potenciometry atd.

Web

(upravil dominikreichel 20. 12. 2007 22:11)

Re: Hollywood impact-1000

a ma to aspon tech zminovanych 2x356w rms?

Re: Hollywood impact-1000

Nevím, měl jsem nějaký jiný model a rychle jsem ho vrátil, aby se mi třeba nepokazil na stole.

Web

Re: Hollywood impact-1000

Ahoj mám karáda který má zesilovače Hollywood impact-1000 a 2000.A hraje snima uz 2 roky a zatím mu pořád valí bez poruchy.A to hraje celé noce sice to není žádná značka ale hrají mu.

Je pravda že to nejsou žádné profi zesilovače,ale dají se pouzít na menší ozvučení.

Re: Hollywood impact-1000

To je mrtě zkušeností, asi to bude kchůl machr.

Web

Re: Hollywood impact-1000

Hollywoody nebrat. Jsou to hrozný šmejdy. Zatím mám bohužel zkušenosti se zesilovačema a FM tunerama a všechno naprd. Opravdu to nekupuj, jsou to vyhozené peníze. Připlať si trochu a kup si aspoň toho blbýho behringera nebo tapco.

Re: Hollywood impact-1000

Já být muzikant nebo DJ a uvidět u někoho v racku "Hollywood", "Soundking", American Audio", "US Blaster" a podobné včetně Behringera, tak ruším koncert nebo akci a zdrhám.
Tyhle střepy si kupují jenom naprostí debilové, co jim nezáleží ani na zvuku, ani na spolehlivosti, ani na sobě, pouze je zajímá cena těch shitů. Dodejme, že vzhledem k tomu, co tyhle sračky dokážou a z čeho jsou vyrobené, jsou ještě hustě předražené.
Takhle maá vypadat profesionální zesilovač zevnitř? Takovej bordel v kastli? /Omnitronic P1500/:
http://78.24.10.41/f/f1856932b2c74c437b … /P1500.jpg

Web

Re: Hollywood impact-1000

Já nemám ani jednu zmíněnou značku.Já používám zesilovače P-7500na vrchy a na spodky používám CA-18.Oba tyhle zesilovače najdete na stránkách www.mastersound.cz



Jsou docela dobry ta CA-18 je docela dobrá na basy sem stím spokojený.

Re: Hollywood impact-1000

A kdo ty zesilovače hledat nechce, tak je na sránkách firmy Mastersound hledat nemusí ?

Web

Re: Hollywood impact-1000

Milošku přečti si pravidla fora. Existuje něco jako edit a dva příspěvky pod sebou jsou proti pravidlům.

Jak je na tom ta CA-18? Dá se použít nebo je to jenom leštěnej prd? Na tom mastersoundu ho maj za 16000 a měl by to bejt ekvivalent RMX 4050HD.

Re: Hollywood impact-1000

No ta CA-18 je docela dobrá mám ho na basech a hraje dobř.Má dobré silné basy já ho doporučuji všem.

Re: Hollywood impact-1000

To je vyjadřování. Já nepotřebuju hustý kecy o tom jak to hraje. Mě spíš zajmá názor nějákýho zkušenějšího člověka z tohohle fóra /třeba sinclair/, který by řekl jestli se vyplatí koupit tady tohleto za 16000,- a nebo vzít 29000,- a koupit 4050HD. Nějákej rozdíl tam bejt určitě musí, jen mě zajmá jak markantní, protože kecy k tomu na tom linku co si dal jsou až něják moc vyleštěný.. Jestli je to stejný lejno jak american audio, tak to radši ani nechci vidět.

Re: Hollywood impact-1000

jestli si budeš kupovat něco takoveho,tak doporučuju toto http://www.elektronik-star.de  kupoval jsem si z tama skytec 600 ...za nějakych 3200,- i s dopravou....u nás stojí 4000,-  a vše ok..:) tam by tě měl vyjít ten tvůj impact tak na 4800.- i s poštou...:)

Web

Re: Hollywood impact-1000

Skytec ? Ježišmarjá.  Teď už jen čekám, jestli se někdo přizná, že žere psí hovna a budete komplet, koprofilové. sad

Web

Re: Hollywood impact-1000

Jo Skytec, to je snad největší šmejd co existuje.

Re: Hollywood impact-1000

Na tej CA-18 niečo nebude v poriadku ako počítam tak iba osadenie musí stáť polku jeho ceny......kde je ešte trafo....skrina a nejaký zisk

Re: Hollywood impact-1000

Já stou CA-18 hraji furt a nemám stím žádné problémi.Nevypíná se a ani se mi nepřehřívá a basy mám dobré i při víším zesílení.Já si nestěžuji mě ho doporučil jeden zvukař tak sem si ho koupil.