Re: Potlačenie praskania gramoplatní

A zkoušels značkovou OP07 s garancí původu? Já ho mám v HYPĚ a ofset je kolem 0,1-0,2mV

Web

Re: Potlačenie praskania gramoplatní

S úsměvem: Leoši, on ti tady každý věří, ale kde se, podle tebe, vezme v destilované vodě železo a vápník? To si snad ze všech děláš legraci.

Re: Potlačenie praskania gramoplatní

hm, tak moj Actidamp IV beží nonstop, až na výpadky prúdu... pravda je, že offset som nastavoval len cca po 5tich minutach od prveho zapnutia, tak sa asi na to ešte kuknem wink
zda sa mi, že mi čosi dosť skresluje, tuším že to bude v nastavení "nulových bodov" pretože mi neni celkom jasné ako to presne nastaviť

Web

Re: Potlačenie praskania gramoplatní

Není to s tou destilovanou vodou tak jednoduché..

http://www.millipore.com/lab_water/cp1/labwater_czech

Web

Re: Potlačenie praskania gramoplatní

Co ked vykupem dosku len komplet v Isopropyl-alkohole? Namocim, pomacham, ususim.

Re: Potlačenie praskania gramoplatní

Kurva šmelec, vyzkoušel jsem na místě DC serv kdeco, kromě těch ultradrahých OP177 a podobných a pořád z toho nejlíp vycházela ta naše MAE411, ani LF411CN s neindetifikovaelným logem neuměla tak malý ofset, s MAE vycházely trimry zhruba na polovinu, což je Pavlova specialita, je tomu tk i v Actidampu Mk.III, ovšem tam jsou na místeh serv a tlumení MAC156. Díval jsem se u Denkla na MAC156 a málem jsem spadl ze židle, blbec jeden.
Kdyby někdo měl zbytečných pár kusů MAC156 či MAC155, dejte vědět, totéž platí o těch MAE411.
Padasátku MAE411 mi po 5Kč prodal pan Kubica, autor "zeleného" tesláckého katalogu a šéf vydavatelství BEN. Od Farnella je nemám moc chuti kupovat, protože tam budou ceny přepálený jak pro milionáře.

Web

(upravil j_paseka 12. 12. 2011 20:17)

Re: Potlačenie praskania gramoplatní

Ahoj Leoši, jak je na tom MAE411 od Denkla? Je to spolehlivý zdroj? Díval jsem se na jeho webu a MAE411 má. Jen nevím, jestli je mám vzít do Actidampu nebo ne.

Aha, tak nic. Už je nemá.

Re: Potlačenie praskania gramoplatní

Add servo:

No já nevim, já vyhrabal z šuplete LF356, vrznul je do Mk3 a šlape jak víno, offset pár sekund po zapnutí pod mV..

http://s19.postimg.cc/x1afwhxbj/262_mk_3.jpg

Web

Re: Potlačenie praskania gramoplatní

Nó, dobrá tedy. Já je zkusím v MKIV. Jak se boudou chovat zde.

Re: Potlačenie praskania gramoplatní

Sinclair: mohu poskytnout pouze MAB 356 a 357. Teoreticky bych měl mít i ty MAC, ale momentálně je nemohu najít, doufám, že jsem kdysi všechny nesdělal, ještě se podívám do starých zásob, případně se ozvu.