Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

(upravil Pegass 31. 7. 2007 19:20)

Téma: Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

Mám sub, ktorý má reproduktor zospodu (bije do zeme), BR vpredu a zaujímalo by ma aká by mala byť vzdialenosť repoduktora od zeme (na aké veľké nožičky ho dať). Ak máte niekto s takýmto prevedením skúsenosti (výhody, nevýhody), tak napíšte. dik.

Re: Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

hm, aký sub, akým reproduktorom je osadený? smile

Web

Re: Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

co tak ARN 8608? ale bez BR alebo s BR? hodi sa vlastne do BR ARN 8608?

Re: Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

to redyuri: aký sub? no ako som písal je to BR, cca 58l, repro Monacor SP252C 4ohm (viem že to nie je nejaký super reprák, ale za tú cenu čo som ho kúpil hrá super big_smile, plánujem tam dať niečo lepšie), aktívna preladitelná výhybka 24dB/okt + Aldax SPV100P.

(upravil Martin 3. 8. 2007 23:03)

Re: Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

No co jsem takto viděl a měl pár origoš basoňů, tak stačí cca 5 cm nad zemí, + -. Nevidím v tom nějaký kritický bod, jak vysoko nad zemí. Hlavně pozor, aby věci z rozvibrované podlahy nerezonovali. Není to příjemné.

Re: Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

Ja mam svuj subik nad zemi na nožkach 45mm a basoň mi taky bije do země a když jsem ho jen tak na zkoušku hodil na bok tak nebyl žadny rozdil ve zvuku takže těch čtyři,pět cenťáku musí stačit.
Martin jojo je div kolik věci je třeba doma nějak utlumit aby nedrnčely co?

(upravil Pegass 2. 4. 2008 12:39)

Re: Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

Tak to je fajn, nevedel som ako vysoko to dať, tak som ho dal len tak od oka cca 6,5 cm nad zem.

(upravil Martin 4. 8. 2007 20:43)

Re: Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

Bohatě stačí, jestli ti to esteticky nebude sedět. Klidně to shoď i pod 5 cm.
To Brehowicz: Téměř vše, nejhorší jsou skříně. S něma je nejhorší sraní co se rezonancí týče.

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Vzdialenost medzi repro a zemou (stenou)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£