Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zásady zemnění při použití více zesilovačů v jedné krabici

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: Zásady zemnění při použití více zesilovačů v jedné krabici

Poprosil bych vás o komentáře k tomuto tématu.
Konkrétně mám teď v krabici 4 moduly DPA 220.Jde mi o to,jestli má cenu si lámat hlavu se zemněním vstupních  cinchů a výstupních reprosvorek.Tím "zemněním" myslím vlastní galvanické spojení  minus pólů.Podotýkám,že vždy dva a dva moduly mají společný chladič,takže jsou jejich země propojené.

Re: Zásady zemnění při použití více zesilovačů v jedné krabici

Přizemni vše na vstupu a výstup nech v luftu ( použij plastovou distančku a plastovej šroub na přitažení ). Kdybys ovšem chtěl použít můstkový zapojení, musek bys země obou konců spojit...

Re: Zásady zemnění při použití více zesilovačů v jedné krabici

Díky za info.Je to pro aktiv,takže čtyři solo kanály....

(upravil Anti 27. 10. 2011 21:21)

Re: Zásady zemnění při použití více zesilovačů v jedné krabici

Jsem nucen znovu otevřít toto téma a požádat o radu.S podzimem jsem se dostalo na obměnu mého aparátu.Došlo na záměnu analogové vyhybky za digitál.Čekal jsem,že se konečně zbavím šumu.Ale bohužel,šum byl stejný.Pustil jsem se do detekce a zjistil,že šumí koncové zesilovače.Pokud zkratuju vstup,zůstane pouze brum.Při otevřeném-nezapojeném vstup šumí.Dělají to všechny čtyři konce co jsou spolu v jedné krabici,takže to není kusová závada.Máte někdo nějaký fígl,jak na to?
Jedna z možností je chyba při osazování a příliš velká citlivost.Budu se na to muset podívat

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zásady zemnění při použití více zesilovačů v jedné krabici

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£