Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Neznamy zosilnovac

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Neznamy zosilnovac

Zdravim Vas, dostal som do ruk asi 10ks DPS zosilnovaca ku ktoremu ale nemam ziadnu schemu a mam len jeden kompletne osadeny modul. Nakolko sa mi nechce prekreslovat celu schemu podla DPS tak sa chcem opytat ci niekto nieco podobne nestaval, pripadne nemal k tomu nejaku dokumentaciu. Pravdepodobne to bude z nejakej stavebnice alebo niecoho podobneho. Konce su osadene s KD607/KD617 a na vstupe je osadeny MAA748. Dakujem smile

http://img685.imageshack.us/img685/138/20111011193808.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Re: Neznamy zosilnovac

Pošli fotku osazeného modulu. Mám takové podezření, že jsem to někde viděl a byl to nepříliš povedeně oprásknutý Texan.

Re: Neznamy zosilnovac

... taky bych to tak tipoval ... vyber si verzi ...
http://www.angelfire.com/sd/paulkemble/sound8h.html

Re: Neznamy zosilnovac

Pozeral som tu stranku ale ziaden podla osadenych suciastok nesedel s tym co mam ja. Zapojenie bude urcite viacmenej rovnake a ako bolo pisane vyssie bude to urcite nejaky texan, transiwatt alebo nieco podobne. Ked pridem z prace tak odfotim aj osadeny modul a dam to tu. Zatial Vam dakujem

Re: Neznamy zosilnovac

Trasiwatt to není ani náhodou.

(upravil Nitram 12. 10. 2011 15:55)

Re: Neznamy zosilnovac

jo jasny, vzhledem k tomu ze to ma podle der radove do petadvaceti soucastek tak to bude vskutku nadlidska drina si z toho osazenyho modulu dokreslit schematko.. hmm ..a pokud je to nejaka samodomo kopie neceho, jakoze to vypada ze je, tak to asi stejne z desky dost tezko pozna kdokoliv krome autotra :|

ale teda co se vzhledu tyka, musim smeknout.. ta deska vypada barokne az goticky a ten kdo tohle navrhoval mel dokonale esteticke vlohy cool

Re: Neznamy zosilnovac

Nehovorim ze to bude drina ale naco to budem prekreslovat a zabijat tym cas ked sa nahodou niekto najde kto to robil a tu schemu ma original k dispozicii a bude mi vediet povedat co to k tomu. Ale dakujem za nazor:|

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Neznamy zosilnovac

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£