Re: zaplní niečo medzeru medzi Lynx a ESI juli@?

K onkyo:

zkoušel jsem různé kombinace, LM4562 jsem tam měl taky (podle všeho shodné s těmi co píšeš), ale bylo to na mě takové moc ostré. Asi záleží na zbytku řetězce.

Mě tam nejvíc seděly AD8620 (zapájené v redukci na DIP), ale už jsem to dlouho neslyšel, leží mi ladem.

DAC čip jsem neměnil, ale kamarád měl externí DIY DAC s 8740 a vyměnil za 41 a přínos tam nějaký byl. V té zvukovce to půjde hůře, musely by se vypájet okolní komponenty + riziko že to horkovzduškou potento.

K Antexu: i když mám dost materiálu 24/96, tak na ni nedám dopustit. Myslím, že by Julii rozsekala na malinké kousky smile
Za 1500 Kč - neporazitelná.

K tomu asynch USB: chtěl jsem to koupit, byl jsem rok na nějakém waiting listu a pak přišla finální cena a vyvrátil jsem se. Dal bych za to tak 200-250 USD, ne 500 + pošta a EU bloody DPH.

Když externí box, kupte si FW s Dice čipsetem (TC Konnekt 8/24), Focusrite Sapphire 24, Alesis IO14/26 (si se najdou i další).
Dice používá high-end Weiss ve svých FW DAC a FW/AES transportech. Nic extra uvnitř (v podstatě jen nespínaný zdroj... to je asi hlavní rozdíl) a cena 1-2000 EUR.

Ulovit se dají v rozmezí 3000-5000 Kč na midi.cz a ebay, dodělat k tomu CLCLC zdroj, vyměnit OZ pokud chcete používat analog a tradá!
Konnekt má navíc v sobě AKM, takže ten bych doporučil a preferoval (mám, můžu nafotit vnitřek).

Re: zaplní niečo medzeru medzi Lynx a ESI juli@?

Tak jsem otestil 6tici AD8620. Hraje to moc pěkně, ale třeba na metal je to "vyměklý" big_smile Ale zase ubyla ta zmiňovaná ostrost a sykavky, lepší jsou výšky. Naopak basy měly lepší LME. Teď testim 4x AD8620 a za nima na výstupu ty LME. Hmmmm, sice je to divná kombinace, ale nehraje to věru zle.