Téma: Sub do 20 - 25l na rokec

Zdravím,
chci postavit něco, co bude slušně hrát "bigbít" - Pearl Jam, Foo Fighters, Bush apod.
Zesilovač mám postarší RF Punch 100ix co by měl být schopen dodat 200W do čtyř. Bednu bych si představoval tak do 30 l uzavřenou.
Auto Toyota 4Runner.
Přečetl jsem co mi vyplivl vyhledávač tady na fóru ohledně LAB12 a asi bych to zkusil, pokud z ní dostanu, jak se tu říká, rychlý přesný bass smile kašlu na 20Hz, spíš aby kopla když má, no.
takže: dostanu?  dostanu i s tím zesilovačem?   lepší nápad?
díky

Re: Sub do 20 - 25l na rokec

Co ja viem...ten eminence sa mi nevidi ako dobre riesenie ked ho chces dat do auta. Radsej by som kupil Beymo power 12 smile

Re: Sub do 20 - 25l na rokec

Není dobré řešení? Důvod? V čem je lepší ta Beyma? Podle frekvenček jsou na tom s citlivostí kolem 50Hz nachlup stejně, Fs mluví pro LAB, a doporučená velikost bedny taky.... Né že bych nutně chtěl tu Emi, jen chci to lepší, když už...

Re: Sub do 20 - 25l na rokec

Zapri: Použitelný v 30l je bez problému, záleží jaké jsou tvé nároky na hlasitost, jako každá uzavřenka bude mít své limity. S BR a jiným reprem bys zase musel přidat i něco na objemu.

longi: Pravidla, 08.

Re: Sub do 20 - 25l na rokec

Emi bude v uzavrenke vďaka vyššiemu Qts zrejme lepšia. Inak je ale Beyma rýchlejší basák.