Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Subwoofer v kabrioletu

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

(upravil 1000mbx 18. 12. 2010 13:32)

Téma: Subwoofer v kabrioletu

Ahoj, chtěl bych ty zkušenější požádat o radu. Mám kabriolet MB 380 SL a chci v rámci úpravy ozvučení dát do auta i subwoofer. Teoreticky by pro něj bylo místo za zadníma sedadlama, ale zas by tam působil jako pěst na oko a nebo sem uvažoval o kufru, ale nevím, zda je to v případě kabrioletu vhodný řešení. Při jízdě pod širou oblohou tak je mezi předními sedadly a kufrem pevná přepážka a ještě složená střecha

http://s4.postimg.cc/hxbwr5gvt/6203_mb1.jpg

Re: Subwoofer v kabrioletu

volil bych nejaky mensi SW k noham spolujezdce.

Re: Subwoofer v kabrioletu

Omlouvám se za OT ale to auto ti tiše závidím.

Re: Subwoofer v kabrioletu

Fox : Děkuju moc za pochvalu auta. Já o něm snil hodně let a letos v létě jsem si tenhle sen splnil a koupil si ho.

Tommy : Taky už jsem nad tím přemýšlel, ale radši bych nějaký řešení, kdy bude SW schovaný. Proto ten kufr. No a za zadní sedadla si nechat udělat atypickou ozvučnici pro SW a schovat ho tam. Ale u toho mne trošku zarazila cena, respektive dostal jsem nabídku, že ozvučnice by byla za 10.000

Re: Subwoofer v kabrioletu

Já jsem teda cabrio nikdy neozvučoval, ale co použít např. 2x12" do kufru? To by snad muselo rozhýbat i silnici pod autem... smile

Re: Subwoofer v kabrioletu

ozvučnicu si uděláš z laminátu sám a nemusíš za to dávat 10k.

(upravil KocuR 26. 12. 2010 15:28)

Re: Subwoofer v kabrioletu

robil som návrh na 24l uzavretý subwoofer (obyčajná "skosenokvádrová" drevotriesková ozvučnica) do kabrioletu s nejakým trápnym pionierom s F na konci a čudujsasvete - basy bolo počuť.

http://pokec.azet.sk/mimushaaa15/fotoal … -356295910
(profil ani album nie je môj, autorku nepoznám big_smile)

Re: Subwoofer v kabrioletu

Pioneer s F na konci je Free Air. Ale hlavně že hraje.
Nejlepší varianta za mně, je zvednutá zadní lavice jako jsi postoval na AHC. Sub něco jako Phase Linear/Phase Evolution/Mac Audio - Aliante 12 v BR.

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Subwoofer v kabrioletu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£