Re: kabely

o kabelech sem si taky myslel, že je to akorát marketingová masáž. Ale po tom co sem slyšel u Tomáše sem názor přehodnotil. A je podle mě uplně jedno jestli to někdo měřil nebo ne. Lepší důkaz než slyšet neexistuje.

Web

(upravil pslava 26. 12. 2010 14:30)

Re: kabely

Obecně bych řekl,že rozdíl reprokáblů poznám jen tehdy, pokud každou bednu připojím jiným káblem a přepínám a mají alespoň 4 nebo 5 metrů ....
Při běžném hraní téměř nepoznatelné  a na jednom metru  vůbec ne......
Oprvdu rozdíl jsem zaznamenal při tažení zvlášť dvojic pro basovou a středovýškovou větev... 
Používám lanko 1x 6mm2 , nebo 4mm2 ... zakroutím dva do spirály a žádnej problém...

Pokud  nastavovat kabeláž, tak pájený spoj je pájený spoj...rozhodně bych se na nějakou čokoládu v_sr_l .... pokud  nemám na kvalitní terminály vyvedu z reprobeden rovnou dvoulinku k zesu a basta...

Re: kabely

ok tak asi to radši spájím no, jinak když se to spájí tak by se neměla snížit kvalita přenášeného zvuku ne? O to mi jde, vim že jsem to posral no, měl jsem si nejdřív rozmyslet pořádně jak ty bedny v pokoji budou, teď  mi je prostě líto vyhazovat zase 500 za kabely aby to bylo v kuse...

Re: kabely

Na kvalitě zvuku se nepodepíše ani čokoláda...ale časem ...
Pokud se k tomu nechceš vracet, dotahovat a hledat příčinu možného budoucího chrastění, tak to zapájej...

Re: kabely

díky moc, hned se mi ulevilo smile