Téma: Senny HD 595 vyčištění

Ahoj kluci.
Mám na vás malou prosbu, i když nečekám, že mi asi někdo odpoví, protože to dle mně moc nejde smile.
Jak se mám sakra dostat do sluchátek, abych je vyčistil od vlasů a ostatních napadaných předmětů? Kazí to dojem u takto dobrých sluchátek a nějak se s tím nechci smířit, že mi tam něco bude už napořád rezonovat....
Pokud někdo bude vědět, budu opravdu moc rád.
Martin

(upravil babakus 18. 12. 2010 19:05)

Re: Senny HD 595 vyčištění

Rozebíral jsem již pár sluchátek a vždy stačilo povolit pár šroubků a šlo to samo smile U všech byly schované pod "polstrováním" nebo jak nazvat to měkké co dosedá na hlavu. Ale jak je to u HD595 nevím, ty jsem rozebrané neměl.

Re: Senny HD 595 vyčištění

google/videa, nic?

(upravil paf 18. 12. 2010 20:37)

Re: Senny HD 595 vyčištění

Martine zase z toho nedelej kovbojku smile
U mostu (cili nahore nad boltcem) chyt semis do prstu a zatahni tak abys vytvoril skviru do ktere nasunes uzkej sroubovacek nebo neco podobneho
a odemykacim pohybem to odskoci celkem snadno, nebo lehkym zapacenim (Zrovna jsem to zase zkousel abych si ozivil pamet).
Dale uz je to brnkacka - uvidis wink
Podej zpravu o vysledku!

Re: Senny HD 595 vyčištění

Olala dostal jsem se tam, ale zklamáním bylo, že tam toho bordela moc nebylo. Mají to chytře zakryté... Při poslechu jsem teď žádné pazvuky nezjistil, třeba to pomohlo. Nicméně to vyzkouším ještě jindy.
Nechtěl jsem do toho vrtat, ale díky pafovi se povedlo, díky...
Ještě mě napadlo se tam mrknout z druhé vnější strany, čili opět pichnout nějaký plochý malý nástavec a vyloupnout?

Re: Senny HD 595 vyčištění

Tak to uz musis badat sam, ja timto smerem nemam zadnou potrebu zasahovat takze jsem to ani nezkoumal.

Re: Senny HD 595 vyčištění

Budu zkoušet a bádat, jestli tam nějaké pazvuky ještě jsou, když ne, pak nebudeme mít potřebu oba smile.
Ještě jednou díky wink

Re: Senny HD 595 vyčištění

nekde na netu jsem narazil na tuning techto sluchatek. Akorat odstranili ten derovany plast za reprackem a nechali jen tu mrizku. Osobne ale myslim ze prinos nebude prilis velky a asi bych to na notebooku tezko poznal smile
a neni zac smile

Re: Senny HD 595 vyčištění

No zkoušel jsem to vyloupnout a vůbec mi to nešlo, tak to nechci zlomit... Nicméně jsem zkoušel sluchátka bez těch molitanů a té vložky a nehrálo to špatně, možná i líp ale to jsem na hlavě moc dlouho neměl smile. Takhle mi připadá, že je to moc daleko od ucha...
A ten jejich důmysl, ten výlitek před repráčkem je taky pěkná úchylarna.